Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex utáni vérzés miatt...

Szex utáni vérzés miatt megjön a menstruációm?

Figyelt kérdés
Ma lefeküdtünk barátommal és utána mikor megujjazott véreztem (nem nagyon.) Vasárnap kellene megjönnie. Szerintetek meg fog jönni?

2012. aug. 24. 21:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat légyszives!
2012. aug. 24. 22:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Fél méteres dákólya van a pasidnak akkor j kipiszkálta a petét
2012. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

-.-"

komoly válaszokat

2012. aug. 25. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt, amikor egyik nap, amikor barátnőmmel szexeltem, kissé bedurvultam, de neki nem fájt, sőt! Aztán azt vettem észre, hogy vérzik, de nem a menzesze jött meg. A következő szexnél finoman csináltam, de ott is vérzett, nem olyan erősen. Ez mitől lehet? Talán valami seb bent? De mitől?!!
2012. aug. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert felsértetted belül a hüvelyét ... túl durván csináltad, azért vérzett. Lehet, hogy nem fájt neki (ez a jobbik eset), de attól a seb ott van. Nézesse meg magát dokival .. nem tudom, bár szerintem elmúlik majd .. de azért nem árt, ha látja orvos. 17/L
2012. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondtam én is neki, h menjen dokihoz vele. Ettől függetlenül fura, hogy hogyan lehet felsérteni a hüvelyt!!!!
2012. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem fura.. Simán fel lehet sérteni belül a hüvely falát. Tudod te milyen érzékeny "dolgok" ezek? :) Mivel van rajta egy sérülés így a fertőzéseket is könnyebbe elkapja. Ezért érdemes dokihoz fordulni vele.
2012. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Simán kidörzsölődhet a fala. Használjatok síkosítót.

Nem csoda, hogy nem érzi, a hüvelyben szinte érzéketlen, csak a bejáratnál lehet érezni a dolgokat, feljebb már nem. A tampont sem lehet érezni.

De lehet, hogy máshonnan, pl. a méhszáj környékéről származik a vérzés. Ha síkosító és óvatos szex mellett is vérzik, keresse fel a dokit.

2012. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elfogadom, hogy érzékeny "dolgok" ezek! Elküldtem már dokihoz. De nem akar TB alapon menni nőgyogyihoz. Majd szept. közepén a sajátjához. Szerintem, mehetne egy TB-sre is, de nem akar.


Bár nem értek hozzá, de én is gondoltam rá, hogy a méhszáj környékéről származhat a vérzés.


Síkosítóra nincs szükségünk. 2-3 hónap alatt semmi probléma nem volt.

2012. aug. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!