Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért mondják elbucsúzáskor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mondják elbucsúzáskor a fiúk a lányoknak hogy "legyél jó"? Ez mit akar jelenteni? Azt hogy ne feküdj le senkivel se?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt én is szoktam mondani. bár én minden f@szságot összeszoktam hordani minden lánynak.
2012. aug. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kreatívabb változata annak, hogy "szia".


Amúgy meg azt akarják, hogy azt gondold, a szívükön viselik a sorsod. Ha pedig elköszönéskor nyögnek be egy ilyet, akkor sokkal valószínűbb, hogy nagyobb hatással lesznek rád, mert a szájukon legkésőbb kiejtett mondat marad meg benned a legjobban.


Mondjuk tőlem már köszöntek el úgy, hogy "egyél sokat, több húst, mint zöldséget". Lehet találgatni, hogy ez mit jelent :D

2012. aug. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem azt jelenti. Mert ha azt szeretnék mondani, hogy ne feküdj le senkivel se, akkor azt mondanák.
2012. aug. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Traune ***** válasza:
100%
annyit hogy vigyázz magadra, ilyen megszokásból mondás ez. nekem is szokta mondani barátnőm. én is neki de semmi extra. nincs különösebb jelentése nálunk.
2012. aug. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mit jelent, és erre azt szoktam mondani, hogy mindig jó vagyok. És nem is nagyon tetszik ez a fajta elköszönés. Olyan, mintha kislánynak néznének, hogy "viselkedj jól, fogadj szót anyunak"
2012. aug. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is csak azt akarják hogy vigyázz magadra, vagy azt, hogy ne csinálj hülyeséget...
2012. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ian Catman ***** válasza:
100%
Csak egy (szerintem kedves) elköszönés, az angol "Take Care!" mintájára. Vigyázz magadra, de ez nem szó szerint, szigorúan veendő, hanem egy kedvesebb, személyesebb formája annak, hogy szia.
2012. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kajak, legyen ez a legnagyobb bajod, hanem tudod hogy arra értik-e hogy ne feküdj le senkivel vagy sem:DD

SyakadokxDD

2012. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!