Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden honapban jon rendszeres...

Minden honapban jon rendszeresen a menszeszetek?

Figyelt kérdés

Az enyem annyira szabalytalan, hogy van amikor 2,3 hetet tart es van hogy honapokig nem jon meg!A mai naptol szamolva 9honapja nem voltam beteg!

Ugyanekkor nem esek teherbe, pedig mar egy eve probalkozunk. Az orvoshoz azert nem megyek el mert felek hogy valami nagyon nincs rendben, igy csak emesztem magam, ami hosszutavon nem visz jora, de azert megis kivancsi lennek nehany oszinte es komoly tanacsra, vagy velemenyre, esetleg ralatasra!


2012. aug. 26. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
hát pedig a leírtak alapján valami nagyon nincs rendben... Menj el egy orvoshoz! amíg nem lesz olyan komoly a baj, hogy nem tudnak vele már mit kezdeni!
2012. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ilyen ciklussal orvos nélkül nagyjából sosem fogsz teherbe esni. Ha gyereket akarsz, akkor szedd össze magad, és menj dokihoz...
2012. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
86%

Kisbabát szeretnél és 9 hónapja nem mentél orvoshoz?

szerinted ha kisbabát vársz akkor nem kell majd elmenned?

2012. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-3 hétig tartó menstruáció nagyon nem normális. Menj orvoshoz!
2012. aug. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Ne akarj még babàt mert a kérdésed alapjàn ùgy tűnik te sajàt magadat se tudod ellàtni és a jòzan paraszti eszed se szuperàl. Ha tudod, hogy ilyen problémàd van akkor miért nem mész dokihoz? Ha valòban anyuka korù vagy tudhatnàd, hogy nem megfelelő a 2;3 hetes menzesz...szerintem picit még nőlj fel a feladatra.
2012. aug. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudsz is te valamit rolam!Az orvoshoz azert nem megyek te jozanesz m,ert epp kulfoldon dolgozom!Tudnod kell hogy ott nem 10 ft egy vizsgalat! Amugy az ijesfajta hozzaszolasokat tartsd meg magadnak, nem azt kertem hogy megitelj hanem hogy tanacsolj valamit te halkocsonya es nem azt hogy az orvoshoz menjek! 16evesen elmentem es adott fogamzasgatlot! En meg nem vagyok hajlando azt szedni:) Es egyebb gyogyszert sem!es emellett a testverem szinten igy van, o keresztulesett mindenfele terapian, most meg a lombikkal probalkoznak,de csak penzpocsekolas lesz! Es beszeltem mar az orvosommal, es ugy gondoljuk mindketten hogy az eletmodvaltasom sokat befolyasolja a hormonjaim! remeltem hogy esetleg ertelmes es nem ostoba emberek tanacsait fogom olvasni...De mint mindig csalodok az emberekben!
2012. aug. 27. 10:06
 7/10 A kérdező kommentje:
Es mivel szeretek vitatkozni, en mar akkor eltartottam magam, amikor te meg anyukadnak a barbiebabaert sirtal, es azota 10ev eltelt...:) most csak 24vagyok!
2012. aug. 27. 10:09
 8/10 anonim válasza:
Csupán egy kérdést tettem fel,de ha te ennyire zokon vetted,akkor elnézést!Meg ha már megítélésről van szó,akkor te se szólj bele az én dolgomba,főleg,h te se tudsz rólam semmit,köszi! ;)
2012. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amilyen a mosdo olyan a torolkozo! es en nem iteltelek meg csupan nehany jelzot irtam amiben 100%san nem tevedtem! Nem szoktam:)
2012. szept. 10. 12:05
 10/10 anonim válasza:
Én elnézést kértem,de ha neked ez nem elég...akkor nem tudok mit csinálni !:) viszont itt nem "jelzőkről" van szó,hanem te honnan tudnád,hogy én mikor miért sírtam vagy csináltam...stb.:) szóval,én ilyesmire gondoltam.
2012. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!