Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Cypromix tablettát abba...

A Cypromix tablettát abba lehet hagyni, ha az adott havi adagból bevettem már 4-et (hátra lenne még 18 db) vagy nem érdemes így abba hagyni, mert több kárt okozna pl. ciklus felborul?

Figyelt kérdés

A gyógyszert a pattanásos bőröm miatt kezdtem szedni, először Diane-35 (3hó), Cypromix (3hó) és most lenne a Cypromixból a következő 3 hó, viszont azt olvastam h elég káros és csak félévig ajánlják szedni, ezért akarom hirtelen abbahagyni!


A pattanások a Cypromix szedése után ugyanúgy visszajönnek, mint előtte vagy csak akkor ha mondjuk 3 hónap múlva teljesen kiürül a szervezetemből a gyógyszer?



2012. aug. 27. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Ha nincs semmi komoly mellékhatás, ami indokolja az azonnali abbahagyást, akkor szedd végig a levelet.

Egyrészt azért, mert ha abbahagyod, akkor pár napon belül megjön megint a vérzés, amit gondolom nem szeretnél, másrészt meg felborítja a ciklust.


2. Vagy visszajönnek a pattanások, vagy nem. Ha visszajönnek, akkor sztem max egy hónapon belül.

2012. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!