Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes ezért bevenni 72...

Érdemes ezért bevenni 72 órást, vagy ne parázzak?

Figyelt kérdés
barátommal szexeltünk óvszerrel védekeztünk, kiszakadt az óvszer(nem élvezett el) majd még egyet felhúztunk és az is elszakadt! Akkor se élvezett el.Mindkétszer amikor hallottuk a gumi szakadást azonnal kivette. Másnap megjött a mensesem. Lehetek így terhes, vagy vegyek be 72 órást?
2012. aug. 21. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy terhes leszel, ha nem ment el tényleg akkor ne vegyél be, még ha ki is szakadt az elöváladék nem olyan mennyiségű hogy az olyan könnyen kifolyna.
2012. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Várok még válaszokat.
2012. aug. 21. 17:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a legeleje szakadt ki pont.
2012. aug. 21. 17:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Hallani,hogy kiszakad? Ez elég röhejes..amúgy szerintem nem lesz baj.
2012. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen.. Felhúzta úgy h nem volt a spermazsákban levegő, aztán szex közben valahogy telement és kiszakadt és olyan hangja volt mint egy kipukkant lufinak.
2012. aug. 21. 17:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon, nagyon kisi az esély, szinte semmi. Na parázz. De megtanulhatnátok használni az óvszert. Mi 12 éve használjuk a párommal és sosem szakadt még el. A felvételnél lehet a gond.
2012. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi: kicsi :)
2012. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Eddigi párjaimnál tökéletesen bevált az ilyen márkájú óvszer, vele meg 3ból kettő kiszakadt... Nem tudom, nem teszek semmit másképpen, kinyomom a levegőt a spermazsákból úgy teszem fel neki, és mégis kiszakad.

Most fogok váltani fogamzásgátlóra, mert így biztos nem szexelek többet...Köszönöm a válaszaitokat, várom még :)

2012. aug. 21. 18:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Felesleges.

De én sem értem hogy a francba lehet egymás után kettőt is kiszaggatni.

2012. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt én sem :|
2012. aug. 21. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!