Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggodom, miert kesik a menstru...

Aggodom, miert kesik a menstruaciom?

Figyelt kérdés
Baj az ha mar egy hete beteg kene legyek es meg nem vagyok az?
2009. júl. 26. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Bővebben?? nem vagyunk orvosok hogy tudjuk,írd le bővebben.

Terhes vagy? hány éves vagy?

2009. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok.szuz vagyok.megis miert kesik?
2009. júl. 26. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány éves korodóta van meg?

Figyelj,16 éves vagyok énis,és ez a meleg teljesen felborítótta a dolgokat.

Ne aggódj vagy nem állt be vagy a meleg teszi,de ha göcsölsz rajta akkor persze hogy nem jön meg.Ne aggódj előbb-utóbb megjön :]

Ha szűz vagy akkor nincs okod aggódni ;]

szia!

2009. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14éves vagyok,már 3éve menstruálok,beállt rendesen,de idén év elején nagyon kusza volt,hol hamarabb jött meg 3-4-5nappa,de volt hogy 13napot késett..

Mivel szűz vagy nagy gond nem lehet,vagy a meleg miatt van,vagy pedig kicsit kusza ez a rész most.Mostanában stresszeltél,idegeskedtél?Mert attól is késhet ám!

2009. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon sokat stresszeltem magam es idegeskedtem de nem tudtam hogy annak is koze lehet.kossz a segitseget.
2009. júl. 26. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:
A suliban több a stresssz és nyáron nem igazűn szoval attól is lehet hogy nyugodtabb vagy és nem idegeeskedsz ha a terhesség kizárva akkor nem is kell agodnod, hogy miért késik.
2009. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!