Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb masfel eve irt fel az...

Kb masfel eve irt fel az orvosom fogamzasgatlot, mert nem volt rendszeres a menstruaciom. A gyogyszer szedese alatt rendesen megjott, de most abbahagytam a gyogyszert es mar 1 hetet kesik a mensim. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Most megint ossze vissza fog megjonn,akar tobb havi kimaradassal

2012. aug. 27. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

1. A gyógyszer nem teszi rendszeresség a menstruációt, mert valójában nem is igazi menstruáció ami a szünetek között van. Szóval nem azt kellett volna, hogy elnyomjátok a tüneteket, hanem megkeresitek az okát.

2. Gyógyszer abbahagyása után a legtöbb embernek nem lesz rögtön a régi a menstruációja, ha 3 hónapig semmi javulás orvos. És akkor ne a fogamzásgátlóhoz nyúlj.

2012. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

1. mert abbahagytad a gyógyszert és ilyenkor a hormonok megzavarodnak.

2.mert előtte sem volt rendszeres. Illetve a fogamzásgátló szedése alatt nem mensid volt hanem megvonásos vérzésed!

3. Menj el nőgyógyászhoz (egy normálishoz), aki nemcsak elkendőzni akarja a problémát hanem normálisan megvizsgál. Én elhiszem, hogy az ember örül, amikor a fogamzásgátló miatt egy csomó problémája megoldódik, mint pl: rendszertelenség, csak ha majd babát szeretnél, nagyon nehéz lesz belőni, hogy mikor is kell próbálkozni stb.

2012. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.De ez nem jelentheti azt,hogy meddo vagyok,,es nem lehet babam? Tunet lehet a hanyinger,melegsegerzet,hohullamok,szedulesek?
2012. aug. 27. 18:04
 4/7 anonim válasza:
Természetesen nem jelenti, hogy meddő vagy.Egy alapos kivizsgálás azért nem árt, lehet valami nagyon egyszerű ok miatt rendszertelen a menstruációd. Egyébként a tünetek utalhatnak babára, tesztelj, ha már egy hete meg kellett volna jönnie, akkor már bőven kimutatja! Ha engem kérdezel inkább a fogamzásgátló hatása, de te tudod, hogy védekeztetek e vagy sem illetve, hogy mikor voltatok együtt!
2012. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez a fogamzásgátló szedése miatt van..

Nem old meg semmit, elkendőzi a problémát, (már ha egyáltalán volt probléma).

és sajnos okozhat sok más gondot, pl hormonháztartásod felborul, stb...

várjál nyugodtan 3-4 hónapot, nagy valószínűséggel meg fog jönni.

2012. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!Nem vedekezunk,amiota abbahagytam a gyogyszert!Kb 2 hete teszteltem ,az negativ lett!
2012. aug. 27. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt sosem rendszeres a havim.Én is szedtem fogamzásgátlót,de már nem szedek.És megint össze vissza jön meg a havim.Meddőségtől nem tartok,mert úgysem akarok gyereket.De ha te szeretnél,akkor érdemes elmenned egy "normális" orvoshoz.
2012. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!