Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A gennyes hüvelyfolyásnak...

A gennyes hüvelyfolyásnak hogy kell kinézni? Mint a krém? Vagy milyen? Fehér? Sárga? Esetleg valami szaga?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

menj el orvoshoz.

komolyan ha ez az oldal csak néha egy óráig nem lenne anonim

2009. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Sz előzőt nem nagyon értem , de mind1!!

Ha gennyes akkor annak bűzös a szaga, és valószínű nagyobb mennyiségű mint a normál folyás, de egy doki tényleg nem ártana!

2009. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
ha gyennyes akkor fáj! fáj? orvos!
2009. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tévedés! nincs semmiféle folyásom!nagyon vigyázok magamra, mindent tudok a nemi betegségekről, egyszerűen nem tudtam eldönteni, mikor a chlamydiánál tartottam, milyen a gennyes folyás! nem kell mindjárt az embert elítélni. volt egy kérdésem, vártam rá okos választ. mivel ilyenem nincs, így orvoshoz sem fogok rohanni,ahogy tanácsoltad, max. a szokásos ellenőrzésre .köszönöm annak, aki a kérdésre választ is képes volt adni. szép estét.
2009. júl. 26. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

nah a sok hülye "húzzál orvoshoz"...:S

a gennyes folyás az bűzös, és sárgás-zöldes.

2009. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előzőtől kérdem!Szerinted ha valakinek gennyes a folyása(jó tudjuk mostmár hogy ebben az esetben, de megtörtént dologról van szó), akkor szerinted hülyeség orvoshoz menni??Én eü-s vagyok, nőgyógyon dolgozom, és igenis ilyen esetben irány a doki.És nem minden esetben zöldes , sokszor inkább vérerek vannak benne, és kellemetlen a szaga.Mielőtt valamit, vagy valakit lekritizálsz légyszi olvass utána.A kérdező pedig ne háborodjon fel a válaszokon, Ő nem írta oda hogy csak egy tanulmányhoz kell.Azért küldött mindenki dokihoz.
2009. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az lőttem írónak.Nem volt egyértelmű a kérdés, mihez is kell, így nem kell rögtön felháborodni.Inkább meg kellene köszönni a válaszolóknak hogy aggódtak, és egyáltalán időt szántak a kérdésedre.
2009. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha neki lenne gennyes folyása, akkorsem azért írt ide h mindenki az orvoshoz küldje el, hanem azért, h valaki megírja neki, h mitől lehet. ésmajd aztán elmegy az orvoshoz. de itt mindig mindenki cfsak orvoshoz tud küldeni, soha semmi hazsnos infót nemírtok rá, csak annyi9t h orvos. és ez nem hazsnos, mivel nemez volt a kérdés h hova menjek, hanem az h mitől lehet, vagy mit jelent?

ha én kiírok ide egy kérdést, énis elmegyek majd orvoshoz, de azonnal nemmindig lehet, ezért kiírom, h addigis infókat gyűjtsek h mi lehet ez. és sztem az emberek 99%-a infót gyűjteni ír ide, és magától is elmenne orvoshoz, de infót ti sosem adtok neki, csak azt h ORVOS.

2009. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem az előző írását!Nem írunk infót, stb!Szerintem nem olvastad el az előzőket, mert igenis leírtam, és még rajtam kívül mások is hogy milyen a gennyes folyás!
2009. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a kérdező azt sem irta, hogy gennyes folyása van, tessék ezen elgondolkozni!!!
2009. júl. 27. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!