Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha Canesten Kombival bekenem...

Ha Canesten Kombival bekenem magam, de nem vagyok gombás lehet bajom?

Figyelt kérdés

Néha viszketek alul, és a hüvelygombára gyanakszom (de ez nem biztos) , ezért be szeretném kenni kanesten krémmel.Ugye nem lehet bajom?? ://


Kérlek kíméljetek az olyan válaszoktól, hogy menjek, nőgyógyázhoz, mert már bejelentkeztem, de elég távoli időpontot kaptam, addig szeretnék enyhíteni a viszketésen.



2012. aug. 28. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ártana, de csak kívülről alkalmazd. Ezen felül csak rendes pamut bugyit hordj (NEM tanga) és forró vízben mosd külön a fehérneműket. Csak ha netalán mégis bekaptál volna egy kellemes fertőzést.
2012. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Ami "néha" viszket, az nem gomba. A gomba állandóan viszket és elviselhetetlenül.

2. De igen, lesz bajod. Most nem, de ha legközelebb tényleg gombád lesz, arra már a Canesten nem fog hatni.

2012. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De ha nem gomba akkor mitől viszkedhet néha??
2012. aug. 28. 22:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Határozd meg mit takar az a néha. Néha mindenki viszket itt-ott.
2012. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát szinte minden nap szokott, de ha nem gondolok rá, akkor elmúlik. :P :/
2012. aug. 28. 22:45
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Gyógyszert nem megelőzésre szabad használni, hanem gyógyításra. Egyébként is, a Canesten sem jó mindegyik gombafajtára. Ha baj van, akkor orvoshoz kell menni, aki vizsgálat után a Neked legmegfelelőbb kezelést ajánlja.
2012. aug. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az égvilágon semmi bajod nem lehet tőle!

Próbáld meg nyugodtan, természetesen nem rendszeres használatra gondolok.

2012. aug. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Inkább próblád meg valahogy előrébb hozni azt az időpontot. Ha problémád van, amúgy is azonnal el kéne lássanak, mert nem egy egyszerű cytológiára mész.
2012. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
teljesen ugyanez van velem is. Illetve nekem kiújuló lenne, ha tényleg az, mert 1 hónapja antibiotikum-kúrán estem át és akkor jött ki életemben először... Nem tudom eldönteni, hogy az-e addig meg nem akarok várni mire teljesen kijön, úgyhogy én elkezdtem kezelni...
2012. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod.
2012. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!