Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Canesten kombival kapcsol...

SOS! Canesten kombival kapcsolatos kérdés! (? )

Figyelt kérdés

Tegnap este tettem be az első tablettát, ma délutánig semmi gond nem volt vele, de amikor elmentem wc-re, a tabi egy része ki volt folyva a bugyimra, szétmállva. Aztán kb fél óránként mentem ki wc-re, és folyton jön kifelé szétmállva a tabletta.

Ez így normális, ennek így kell lennie? Mert a betegtájékoztató ilyet nem írt.

És most, hogy így jön kifelé, attól még betehetem ma este a következőt??


2011. márc. 21. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudod ami oda bemegy annak ki is kell jönnie :)

Teljesen normális. Felteheted este a következőt.

2011. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor is, ha még nem jött ki az összes?
2011. márc. 21. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor is. nem szakíthatod meg a kezelést, mert akkor nincs értelme. Természetes folyamat, hogy kijön. A következő és az azutáni is ki fog jönni.
2011. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm szépen a választ :)
2011. márc. 21. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont az a lényege, hogy végigfollyon a hüvelyedben.

Egyszer egy nagyon értelmes ismerősöm tampont tett fel, mert zavarta, hogy folyik kifelé :D xD

2011. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

derék dolog :D

mondjuk a betegtájékoztatóba leírhatták volna, mert esetleg beraktam volna egy tisztasági betétet.... :S

2011. márc. 21. 22:08
 7/7 anonim válasza:

Én velem is ez volt, de már alapból TB.vel járkáltam ilyen Canestenes dolgoknál...és tök normális.

Ja, amúgy a tabi eléggé szétcincálja a hüvelyflórádat, szal csak jó tanács, hogy van ilyen intim mosakodós flakon, ahhoz tabi a gyógyszertárban és az remekül visszaállítja a hüvelyflórát a helyére. :D

2011. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!