Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Lehet, hogy...

Mitől lehet ez? Lehet, hogy menstruálni fog?

Figyelt kérdés

a kislányom múlt hónapban múlt 8 éves és egy ideje időközönként fájlalja a hasa alját. először még csak arra gondoltam, hogy elcsapta a hasát, de kb fél éve havonta jelentkezik nála ez a fájdalom. lehetséges, hogy menstruálni fog? de még csak 8 éves és ezért nem nagyon tudom, hogy mi lehet a gond. voltunk doktornéninél megnyomkodta a hasát, de azt mondta, hogy semmi gond, viszont továbbra is fáj a hasa. gyerek nőgyógyászhoz nem szeretném vinni, mert mégis csak kicsi még. szerintetek mi lehet ez? valaki más tapasztalt már hasonlót?

előre is köszönöm!!



2012. aug. 29. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"gyerek nőgyógyászhoz nem szeretném vinni, mert mégis csak kicsi még"


Ha nagy lenne, felnőtt nőgyógyászhoz menne. Pontosan a kicsiknek van a gyereknőgyógyász. Vidd el.

2012. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Gyereknőgyógyászhoz már csecsemőkorú kislányokat is visznek, ha olyan bajuk van. Te is vidd el a kislányod!
2012. aug. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy női orvost, és vidd el hozzá.
2012. aug. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem küldte el UH-ra a gyerekdoki?
2012. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a gyerekorvos is csak azzal jött, hogy biztosan elrontott a gyomrát, én meg hittem neki, de most már nagyon zavar, hogy mindig fáj a pocija.

most arra gondoltam, hogy esetleg az én nődokim nem tudná megvizsgálni? mert a barátnőm és szerintem tőle nem félne annyira. na mindegy, majd megkérdezem tőle és beszélgetek a lányommal erről

és köszönöm a válaszokat

2012. aug. 30. 09:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az a baj, hogy te félsz attól, hogy ő félni fog a nődokitól... Ne rakd rá a rettegésedet a gyerekre.

Gyereknődoki a jobb, annak mások a módszerei, eszközei...

2012. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!