Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hétfőn szeretkeztem utoljára...

Varga Esztíí kérdése:

Hétfőn szeretkeztem utoljára a "barátommal" és ma reggel úgy ébredtem, hogy rettentően viszket a hüvelyem. Tegnapi nap folyamán az is roppant furcsa volt, hogy folyásom volt aminek igen csak fura szaga volt. Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés
folyás aminek furcsa szaga volt.viszket, esetleg volna valami házi gyógymód erre ?!

#hüvely #viszketés #furcsa szagú fólyás
2012. aug. 30. 10:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Elkaptál valami fertőzést, irány a nőgyógyász, nehogy súlyosabb legyen.

Amúgy szüleid büszkék lehetnek rád.

2012. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozhatsz Canesten combival, amit a gyógyszertárban tudsz megvenni, és nem olcsó. De ha valóban értékesnek tartod magad annyira, hogy törődj az egészségeddel, akkor érdemes nőgyógyászhoz fordulnod, mert ő kenetet tud venni, és attól függően, hogy gomba, vagy baktérium, gyógyszert tud felírni. A barátodnak is kell gyógyszer valószínűleg, szóval ő is menjen orvoshoz.
2012. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%

Lásd mint fent.


Remélem védekeztek valamivel, nem szeretnénk viszontlátni a "Csak egy percig volt bennem, lehetek-e terhes" kategóriában.

Tanulni kéne kislány, hogy legyen belőled valami, nem szexelni gyerek létedre.

2012. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
75%

14 évesen szex? Hová jutunk?

Ráadásul a "barátoddal"? Nah mindegy.


El kell menned orvoshoz, mert vmilyen fertőzésed van, és magától nem fog meggyógyulni.

Jó lenne, ha édesanyádnak is elmondanád a dolgot, de gonolom azzal sincs tisztában, hogy már szexelsz...

Legalább védekeztek?

2012. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
35%
házi gyógymód: odamész anyádhoz és elmondod neki. ha szexelni elég felnőtt vagy, akkor ehhez is. de ne lepődj meg ha egy orbitálisat lever.
2012. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
5-nél a pont
2012. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

5-ös, azt elfelejted, hogy anyu csak azért van, hogy finanszírozza a ruhát, sminket, meg ha majd nagy gáz lesz, akkor vigye orvoshoz, fizzesse az abortuszt, egyébként a szülők le vannak szarva, csak hülyéknek vannak beállítva, akik "olyan szemetek, hogy nem engedik, hogy a barátomnál aludjak, meg hogy tajrészegre igyam magam egy szórakozóhelyen"

aztán ha baj van, mégiscsak jók valamire...

szar világ lett ez

2012. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Abban elég hülyék voltunk,hogy nem védekeztünk.És nem voltam "taj részeg"!!!


És nekem az anyám az egyetlen olyan ember aki mindig segít és mindenről tud..!!

2012. aug. 30. 10:35
 9/39 anonim ***** válasza:
Ha felnő rájön mekkora hülye volt.... akkkor már késö, kül anyuci is hibás hol a nevelés???
2012. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Az nem segitseg ha tudja hogy 14 evesen sexelsz es hagyja!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!