Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Be költözünk egy házba a...

Brigi_lacko kérdése:

Be költözünk egy házba a barátommal, furcsa dolgok történnek. Itthon volt 2 napig és reggel ahogy felkelt be kapcsolt a tv magától 2×, másnap megint meg történt. Mi ez?

Figyelt kérdés

Van, hogy a macska csak ül és néz, mint ha félne. Van, hogy be szalad a kamrába és percekig hangosan és félelmetesen nyávog

Ő mindenre talál kifogást, de én mégis félek, főleg, hogy egész nap egyedül vagyok ott mivel ő dolgozik.

Néha úgy érzem mint ha valami ott lenne mellettem. ( A házban egy öreg bácsi lakott aki nem messze a háztól lévő erdőben fel akasztotta magát, és a búcsú levelét barátom dobta ki ) Ő úgy gondolja, hogy ezek a dolgok csak azért vannak mert még nem elég otthonos a házunk és furcsán érzem magam benne, de néha ő is rémülten néz a macskára mikor azt csinálja.



2012. aug. 2. 10:28
 1/10 anonim válasza:
Szerintem a tudat, hogy ott egy már halott ember lakott...
2012. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaja az ember ha fél sokmindent képes bebeszélni magának, te is igy vagy vele, sok horror filmet néztél.:))
2012. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de a tv ? az hogy? Azt mondja barátom meg anyukám is (neki is el mondtam ),hogy biztos úgy van be állítva a tv de akkor nem más idő pontban kapcsol be és még egyszer sem volt olyan , hogy úgy érjek haza, hogy ki kelljen kapcsolnom. Talán lehet igazatok van, hogy a sok horror filmek főleg a paranormal-os filmek be rögződtek az agyamba, főleg h kis korom óta félős vagyok de a tv-t akkor se lehet mivel magyarázni..
2012. aug. 2. 13:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Amikor hasonló jelenségekről olvastam, mindig az lett a vége, hogy kiderült, hogy az illető szelleme nem távozott a megfelelő helyre, hanem a házban maradt. Ki kell hívni szakembert, és elküldi.
2013. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"A drog rossz, értem?"
2021. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj haggyuk már ezt a nevetséges szellem dolgot. 5 évig dolgoztam hullaszállítóként. Több száz hullával voltak kontaktba hullaházban napokat töltöttem kint temetõbe ügyeletben sokszor éjszaka is egyedūl voltam több tucat hullavál. Sosem értem sose tapasztaltam semmit. Egyszer kollégával még azt a szellem hang kiszūrõ programot is használtuk a telefonon poénból. Semmi soha nemtörtént.
2021. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szellem hang kiszűrő program? Mivan?
2021. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
White noise egy alkalmazás
2021. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ewp program, de kb annyira hiteles, mint maguk a szellemek létezése.
2021. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anno volt egy ilyen barátnőm nekem is, ott az anyuka volt ilyen nagy "mágus", hogy szellemeket idézett meg nem tudom még milyen vajákos tevékenységekkel foglalkozott.


A lányai nem mertek otthon aludni és féltek a sötétben. Kb. ennyi tényleges hatása van ezeknek a szellem meséknek, az erre fogékonyakat ijesztgetni "jó" vele.

2021. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!