Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyerek vagy felnőtt nőgyógyász...

Gyerek vagy felnőtt nőgyógyászatra menjek?

Figyelt kérdés
Nemsokára 18 éves leszek, de még szűz vagyok.
2012. aug. 30. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Mindegy...

A gyerek illetve tini nőgyógyászaton feltehetőleg "finomabban" bánnak veled.


Első alkalommal én női orvost javasilnék neked, mert nem annyira ciki a vetkőzés, terpesztés elötte.


Van valami bajod, hogy mész, vagy tablettát szeretnél íratni?

2012. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindegy, talán a tini nőgyógyászatra.

A női orvos jó ötlet az első alkalommal, azután majd meglátod.

2012. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen van bajom. Rohattul viszket ott. Nem tudom mit szedtem össze. Semmit nem csináltam. : / A legjobban attól félek, hogy nem elég hogy ott kell lennem ruha nélkül még cseszegetni is fog. :S

Az egyik barátnőm mesélte, hogy vele elég szemét módon bántak. elment felnőtt nőgyógyászatra, ott ki voltak akadva hogy minek megy oda 16 évesen. Utána gyerek nőgyógyászaton, meg egész végig arról dumált neki a doki, hogy ezek a mai fiatalok mennyire felelőtlenek, meg biztos ő is belekeveredett valamibe, tehát direkt szidta pedig a barátnőm csak azér volt ott mert nem állt be rendesen a menzesze. Szóval nagyon tahók ezek az orvosok. engem meg hamar fel lehet hergelni, és nem szeretném az egész korház előtt elküldeni melegebb éghajlatra, vagy "felemlegetni az anyukáját".

2012. aug. 30. 11:39
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

nyugi, ne hergeld előre magad.

próbálj érdeklődni valami normálisabb után.

talán a nők empatikusabbak..

esetleg magán rendelésre kellene menned, igaz hogy az 10- 12 rugó...

2012. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És hogy keressek nő nőgyógyászt? Az az igazság hogy egyedül félek, anyámék meg nem fognak elfurikázni az ország másik felébe ezért. Női nőgyógyászbol gondolom elég kevés van. :S
2012. aug. 30. 11:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne gondold, elég sok női nőgyógyász van, egyáltalán nem ritka.
2012. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is vannak már elég sokan.

Próbáld meg azért anyudnak elmagyarázni, hogy te miért is akarsz nőhöz menni, - aszégyenen kívűl azért is pl. mert nőböl van, aki nyilván könnyebben megérti a női problémákat, hiszen neki is volt olyan valamikor, azonkívül az intim dolgokat is sokkal könnyebben tudod vele megbeszélni, stb.

Ha mégsem értené meg, akkor egy barátnővel, vagy idősebb rokonnal menjetek.

Érdeklődj elötte a neten, vagy hívd fel a kórházat, hogy van-e női doki és mikor rendel...

Budapesten sokan vannak már, privátban tudok küldeni neveket címeket.

2012. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de ha Budapesten, akkor a Heim Pál gyerekkórház gyereknőgyógyászatát ajánlom. Ott van női doki és velem kedves volt.
2012. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy Budapest kb 200 km-re van innen. :S
2012. aug. 30. 13:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz menj, akit a legtöbb személyes ismerősöd ajánl!
2012. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!