Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon beválnak a neten olvasot...

Vajon beválnak a neten olvasott tippek a menstruáció elmulasztására?

Figyelt kérdés

szerda óta van meg,kicsit véreztem csak.neten olvastam,hogy meleg vízbe üljek bele kb 20percre,meg,hogy igyak vörösbort.nos.szerdán megcsináltam a vizeset.azóta majdnem,hogy ömlik a vér belőlem.de viszont nagyon szeretném azt,hogy szombatra elmúljon.mellesleg általában 7-8napig tartott,2hónapja viszont 3-4napig.

előre is köszönöm!



2012. aug. 30. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A meleg tágítja az ereket, hát persze, hogy most ömlik. Elég buta ötlet volt. Nem hiszem, hogy szombatra elmúlik.
2012. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
uhh.:/ akkor most mit csináljak?? meg egyik barátnőm javasolta a citromot...
2012. aug. 30. 23:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ja, dugd fel, akkor nem jön a vér. másra ugyanis nem jó.


Mikor fogják már fel a lányok, hogy nem lehet siettetni sem a megjöttét, sem az elmúlását semmilyen népi okossággal???????

2012. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Na,en most ugy valszolok a kerdesre,h tapasztalatomat irom le. Elmulasztassal nem probalkoztam meg,de kesleltetessel igen. Citromlevel,a menzesz elotti napokon iszok ugy fel poharral.Tobbszor probaltam,nem tudom,h milyen biologiai jelentosege van,nem is erdekel,a lenyeg ,h bevalik. Szoval,aki nem probalts,vagyha megis,az ne tegyen kijelenteseket,h nincs ra mod.
2012. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
vagy max.még van egy olyan tipp,hogy guggolásokat,felüléseket csináljak,meg fussak....
2012. aug. 30. 23:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azok is csak vérbőséget okoznak, ergó fokozzák a vérzés erősségét.
2012. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
4. válaszoló. A placebo-hatáson kívül te se értél el mást.
2012. aug. 31. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha 10 napnál tovább tart a menstruáció, akkor orvoshoz kell menni, nem otthon kísérletezgetni.
2012. aug. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!