Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én 14 éves leszek lassan, és...

Én 14 éves leszek lassan, és a menstruációm, már egyszer még januárban megjött, én már alig várom hogy megjöjjön, de még nem jött meg Tudnátok tanácsod adni hogy kábé, mikorra várható?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Azt nem lehet tudni, hogy mikor jön meg a következő menstruációd, de azért 6 hónap kimaradás után jó lenne, ha már orvoshoz mennél.
2012. aug. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]

Első vagyok. Ezt olvasd el! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)

2012. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
14 évesen még semmi szükség orvosra, ilyen korban van hogy egy év is kimaradhat. Nem, nem lehet tudni mikor jön meg, de elárulod miért is várod annyira? Rengeteg korodbeli ír ki hasonló kérdést, és a világért sem értem, miért várjátok annyira?!
2012. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ÖRÜLJ NEKI! Utálok menstruálni, 10 éves korom óta megvan, rendszeresen, de úgy, hogy egy hónap nem maradt ki még soha.

Gyűlölöm. Remeg a térdem, érzékeny a bőröm, görcsöl a hasam, rossz az étvágyam, fáj a fejem, az a szerencsém, hogy csak 3 napig szokott tartani. Tényleg, becsüld meg!

15/L

2012. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Dehogy menj orvoshoz még ebben a korban! semmi szükség rá, majd 16 éves korodig rendeződik, meglátod.
2012. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de ne vard.Semmi jo nincs benne. En is igy voltam aztan miota megvan kesz katasztrofa. Hanyingerem van,faj a fejem,nincs erom,remegek. Szoval nem kellemes. Azt hogy mikor jon meg azt meg nem lehet tudni.
2012. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves előző válaszoló! Te azt honnan tudod, hogy a Kérdező hogyan fogja viselni a menstruációt? Látnok vagy? Nem mindenkit visel meg. Van akinek meg sem kottyan. Attól, hogy Téged megvisel, nem biztos, hogy a Kérdezőt is meg fogja viselni!!!
2012. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szia nekem tavaly augusztusban jött meg először utána pedig januárba. Azóta már 2szer jött meg .ez teljesen normális ne félj egyszer meg fog jönni úgy is.
2012. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ne aggódj, be fog állni, kell pár év, az elején általában mindenkinek rendszertelen:) nem kell orvoshoz menned:)
2012. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2012. szept. 9. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!