Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet barnás folyásom,...

Miért lehet barnás folyásom, ha fogamzásgátlót szedek, amiből még van 2 heti adag, tehát 3 hét múlva várható a menstruációm? FÉLEK!

Figyelt kérdés
Nem értem,olyan ,mint melőtt megjön,olyan barnás színű a folyás,és apró görcsök is vannak.De még nem kéne megjönnie,és azért rémültem meg ettől,mert egy éve volt egy LLETZ műtétem és azóta rettegek,hogy valami bajom van! Normális ez a barnás dolog? Hasznos válaszokat kérnék!Köszönöm!
2012. jan. 18. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Amióta fogamzásgátlót szedek nálam is fennáll ez a probléma, pedig már próbáltam egy-kettő illetve három fázisút is. A nőgyógyászom szerint ez sajnos egy természetes mellékhatás, kicsit kellemetlen. Szóval ne aggódj, sajnos előfordul! Nekem is volt több LLETZ műtétem, remélem azóta jobban vagy!
2012. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj,de nagyon kedvesen írtál! Köszönöm! Eddig ha itt valakit kérdeztem,mindig csak lehurrogtak :S. Hát csak tudod az a furi,hogy nekem ilyen még nem volt,pedig 4 éve szedek gyógyszert,ezért is rémültem meg. Hát a LLETZ műtétem P3-as eredmény miatt volt a szövettan CIN II,szóval nem voltam nyugodt és ezért félek most is,hogy megint van valami baj.És hát én nem évente hanem félévente járok a biztonság kedvéért rákszűrésre,de az volt a legjobb,akkor voltam a legnyugodtabb,mikor a műtétem után 3havonta kellett mennem,mert tudtam,hogy nem lehet baj,mert sűrűn ellenőriznek.Tudom ez az én hülyeségem,de mégis megnyugtatott. Neked miért volt LLETZ műtéted? Ha gondolod privátban is leírhatod!
2012. jan. 18. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem a rákszűréssel volt gond, amióta csak szűrnek, mindig p2-es volt, hanem sok gondot okozott a ki-kiújuló méhszájseb. Folyton vérzett, fájt, fertőzések táptalaja volt. Sokat ecseteltek, fagyasztottak, majd azt hiszem kb. 3-szor volt LLETZ. Szerencsére nyár óta elvileg nem újult ki. Remélem veled is rendben lesz!
2012. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,de én a műtétem óta képes vagyok bármit,még a legrosszabbat is beképzelni! Nem tudom,de bízom benne,hogy ez tényleg csak a gyógyszer velejárója.De azért jövőhéten felkeresem a dokimat,csak a magam nyugalmáért.
2012. jan. 18. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!