Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikorra várható az első...

Mikorra várható az első menstruációm?

Figyelt kérdés
Nos 12 éves vagyok, a mellem kb. 3-4 cm (hát elég kicsi)Azt viszont nem tudom, hogy össze -e függ az anyukának az első mensi idejével, az én elsőm. Hát nem is tudom a következő mondatot hogy is fogalmazzam meg:a szemérem szürzetem még nem alakult ki lent az alhasamnál, de a belső részen már igen (és úgy vettem észre, hogy mostanába elég intenzivvé vált, de csak belül kivűl csak pár szőke szörszál)A belső részen az ereim rendkívül megdagadtak (nem tudom, hogy mitől lehet). A hónaéjamon csak nagyon kicsi szőrök vannak, de nem tudom hogy vannak-e szőrtüszőim :/ (és mostanába a jobb hónalamban olyan hámlásszerú jelenséget is észrevettem, nem tudom mi lehet ez anyukám azt mondta lehet gomba, de ezt nem hiszem :O, ha vki tudja kérem válaszoljon. A fehérfolyásom talán tavaly január környéke tályán kezdett el, de akkor még nem volt olyan sok. (nem mondom, hogy most átázok, de a suliban órák közben olyan érzésem van....nagyon nedvesés mintha vmiben tocsognék. Hát majdnem egész nap folytonos hányingerem és hasfájásom van, nem tudom hgy van e közte összefüggés :? Orvoshoz is többször mentünk, ő az mondta dolgpznak a hormonok. Nos röviden ennyi köszönöm válaszokat előre is. Puszi! *.*
2011. nov. 29. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát dolgoznak a hormonok :) Mást nem lehet erre mondani és van vmi összefüggés azok között amit felsoroltál. (Amúgy nem hinném,h szőrtüszőid lennének,hiszen ahhoz le kell vágni a szőrt) És sajnos (vagy nem sajnos???) senki sem tudja megmondani mikor lesz az első. De sztem bármikor lehet! :)
2011. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi ez a "puszi" a végén?


nekem most lett hányingerem ettől!

2011. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak köszönöm szépen!

A második pedig rohadjon megy!

Puszi - márcsak a te kedvedért!!!:)

További válaszokat.

2011. nov. 29. 18:14
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet gomba?????????
2011. nov. 29. 18:15
 5/7 anonim válasza:

Na..szerintem is dolgoznak a hormonok de a hányásos hasfájásos vírus tényleg terjed.

-A víruson kívül-

Ha fáj a hasad,attól is függ,hogy hol fáj.

A hányinger netmom hogykapcsolódhta ide :D

Hát szóval nemsokat segítetttem.De am szerintem nem gomba. :) Rem. tudtam segíteni :_) 13/L

2011. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:)sztem is fura a puszi,de hát kiskamasz :) És nekem a mensi előtt hányingerem is van :) És ilyet nem illik mondani,h rohadjon meg... Bocsi, Amúgy 31 éves vagyok és két kamasz érzem a szükségét annak,h ezekről a puszi meg hasonlókról leszoktassam őket.. (meg az XD) és nem maradi vagyok hanem csak undorító dolognak tartom és Az első válaszoló ügyes választ adott :D
2011. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked belül szőrösödik a puncid?
2011. nov. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!