Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináltam rosszul?

Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy kb egy éve menstruálok és gondolom kipróbálom a tampont. tegnap este ez meg is volt. ahogy felhelyeztem nem fájt, kb fél ujjamig nyomtem fel. de valahogy nagyon kényelmeten volt alug birtm menni mert éreztem, hogy bennem volt.

Segítetek? mit csináltam rosszul? gyűlölölm a betétet és a felhelyezése sem, fájt..

meddig nyomjam fel? és mennyi idő közönként cseráljem?

nagyon köszönöm a válaszokat. 15/L


2012. aug. 31. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Minden tamponhoz van a dobozban egy kis füzet, ott képekkel is ábrázolják annak helyes felhelyezését.
2012. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, azt a kis tájékoztatót nézd meg. Ott a képeken remekül illusztrálják, hogy amint meg van a kényelmes póz (nekem konkrétan guggolva), nem egyenesen felfelé tolod I- irányban, hanem kicsit ferdén valahogy / így. Elvileg érezned kell melyik irányba csúszik, arra kicsit rásegítesz az ujjaddal. (az hogy az ujjad mennyire mélyen van, nem mérvadó, hiszen mindenkinek más a hüvelye, más méretű a keze-ujja stb... Gyakorolj! Ha picit kellemetlen is a felhelyezés, akkor van jó helyen ha felállsz és menet közben nem érzel semmit!

Remélem segítettem, sok sikert!

2012. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebbe is bele kell tanulni, ahogy minden másba! :) Addig kell helyezgetni, amíg nem érzel semmit, nekem is beletelt pár alkalomba, mire rájöttem, hogy hogyan is kell tökéletesen használni. Higiéniai szempontokból azért max 3-4 óránként nem árt cserélni. Nagy hőségben gyakrabban is.
2012. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a váaszokat.:)
2012. aug. 31. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!