Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez így, mit csinálta...

Miért van ez így, mit csináltam rosszul, egyre többször gondolok öngyilkosságra?

Figyelt kérdés
Szerintem összességében egész normális, szorgalmas vagyok. Az iskolában is jól érzem magam, sok barátom van, meg a lányok is kedvesek velem. Volt egy lány, aki nagyon megtetszett, próbáltam is vele beszélgetni eleinte egész jól haladtam, de mostanában megváltozott és kezd lesz@rni meg mintha kerülné is a társaságomat. Ezen már próbálom magam túltenni, de mostanában olyan üresnek érzek mindent. Túl sok a doga, 5-ösre akarom mindet írni, de néha becsúszik egy rossz jegy is. Meg kb. január óta elindult ez a minden rohadt napom ugyanolyan sz@r körforgás és boldogtalan vagyok. Egyre többször gondolok alkoholizálásra vagy öngyilkosságra. Miért van ez?
2012. febr. 21. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

> Egyre többször gondolok alkoholizálásra vagy

> öngyilkosságra. Miért van ez?

Ahelyett hogy nekiállnál megoldani a problémáidat a könnyebb megoldás felé hajlasz. Ez lehet attól is hogy fáradt vagy.


> minden rohadt napom ugyanolyan sz@r körforgás

Néha menj el k*rvázni.

2012. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
b?
2012. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ezek a gondolatok és problémák mindenkinél jelen vannak, de van aki jobban tűri, van aki kevésbé.


Folytasd csak tovább a tanulást, nem baj, ha néha bejön egy rossz jegy, mindenkivel megesik.


Az alkoholizmus csak újabb problémát szülne neked, tehát azt nem ajánlom, az életedet pedig nem éri meg elpazarolni.


Sok lány lesz még aki tetszeni fog, és sok lesz akinek te is tetszeni fogsz és foglalkoznak is majd veled.


A monoton iskolai élet miatt érzed most úgy, hogy egy nagy szar az életed, de hidd el, ezen hamar túl jutsz, és a hátralevő idődben még rengeteg olyan dolog fog történni, ami miatt érdemes lesz élned.


Ha mégis nagyon rosszul éreznéd magad, nem szégyen keresni a segítséget, ami hidd el, nem lesz hiába való.


Sok sikert.

2012. febr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, köszi mindenkinek! :D
2012. febr. 24. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!