Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 eves vagyok es probalkoztam...

13 eves vagyok es probalkoztam az ob tampon felhelyezesevel, de nagyon fajt es nem sikerult! Ez tenyleg ennyire faj v csak en csinaltam vmit rosszul? Es ha igen akk hogy csinaljam hogy ne fajjon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fáj. Talán először a gyakorlatlanság miatt lehet kicsit kellemetlen a felhelyezés, de semmiképpen sem fájhat.

A dobozban van nagyon részletes leírás, rajzzal. Azt olvasd át és próbáld az ott leírtak szerint felrakni a tampont. Még valami fontos: nem árt, ha az első próbálkozásaidnál erős a vérzésed, hogy ne dörzsöld ki a hüvelyed falád.

2010. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azt javaslom,először próbálkozz nyugodt körülmények között, az OB mini mérettel(én is azzal kezdtem).És ne aggódj,az első felhelyezés nekem is fájt,el is keseredtem emiatt,azt mondtam,sosem fogok még egyszer tamponnal próbálkozni.Aztán meggondoltam magam,a következő menzeszemnél sikerült jól felhelyeznem,és azóta azt használok.


Első alkalommal még izgulsz,és ideges vagy,ezért görcsösebb,és így picit fájdalmas a felhelyezés.Plusz kell egy pár alkalom,hogy hozzászokj a használatához és rutinossá válj,de ha ráérzel,utána úgy fog menni,mint a karikacsapás,pár másodperc alatt,és meg se érzed.Ha nagyon kellemetlennek érzed amikor tolod befelé,próbálj egy ellazulni,és változtatni az irányon.Fontos az is,hogy elég mélyre helyezd,hogy leülésnél ne érezd,mert zavarhat.


Nyugi,menni fog,szerintem nagyon sok lány így kezdte!

Üdv:25/L

2010. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!:D
2010. júl. 14. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:
1-2 év és menni fog...addig talán jobb nem erőltetni:)
2010. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!