Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan térjek rá a témára?

Hogyan térjek rá a témára?

Figyelt kérdés

Anyával szeretnék beszélni, hogy tampont szeretnék használni.. csak nekem ez irtó ciki.:$ és nemtudom hogyn kérdezzem meg félek hogy nem engedi majd meg..

Mit mondjak neki??

15/L


2012. aug. 31. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ettől nem kell félni csak megmondod neki:)))
2012. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért ne engedné meg?

Nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy neki mi a véleménye erről, és mondd el, hogy neked milyen érveid vannak.

2012. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha sportolsz sokkal könnyebb dolgod van, de ilyen egyszerű:

Anya, épp menstruálok. Azon gondolkodom, milyen lenne kipróbálni a tampont. Elmondod a tapasztalataidat? (Ha nem használ vagy használt soha, attól még a véleményét meghallgathatod). Ezután mondd el, hogy biztosan mennyivel egyszerűbb lenne a használata, mennyivel tisztább...

Biztosan meg fogja engedni, hiszen előbb-utóbb (ha még nem is) Magadnak fogod meg venni ezeket a dolgokat, akkor meg már nem szólhat bele, hogy 1000 Ft-on betétet vagy tampont veszel-e...

Csak bátran, ő is nő... kezeld barátnőként, értékelni fogja és javít a kapcsolaton!

Hajrá!!!

2012. aug. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

és ha ugysem?

mert a legkisseb tampontól még nem szakad át a hártya.

2012. aug. 31. 12:17
 5/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Mi a menete a betétvásárlásnak? Bementek az áruházba és közösen veszitek? Vagy ad pénzt és meg veszed Magadnak? Vagy hogy megy?

Én minden bizonnyal úgy kezdeném, ahogy fentebb leírtam!

2012. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) akkor majd ha hazaér mondom neki.:)
2012. aug. 31. 12:31
 7/9 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele.:))

azt mondta, hogy nem ajánlja de kipróbálhatom.^^

2012. aug. 31. 13:23
 8/9 anonim ***** válasza:
3. és 5. vagyok. Ezért írtam, hogy attól még meghallgathatod a véleményét, lehet, hogy neki nem jött be. Nem mindenki a híve, nekem is vannak betétet használók a környezetemben, embere válogatja! Sok sikert a használatához, a dobozában lévő kis füzetecskét olvasd végig figyelmesen, és tartsd is be! :-)
2012. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Aztmondta anya, hogy eleinte neki sem sikerült mindig.

és köszönöm a válaszokat.:):)

2012. aug. 31. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!