Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba! Mit tegyek?

Hüvelygomba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A héten táboroztatni voltam, ahol közel száz emberre jutott 3 wc. Hiába minden igyekezet ma reggel a jól ismert, eszméletlenül kellemetlen égő, viszkető érzéssel keltem, majd meg veszek.

A dokim hétfőig már nem rendel, megmondom őszintén máshoz csak akkor mennék, ha nagyon nagyon muszáj, tehát van bennem némi kétely a helyzet fontosságát illetően. Arra gondoltam veszek egy Canesten Kombit, hátha megoldja a problémáimat és ha mégsem, akkor hétfőn irány a dokim.

Esetleg ha tudtok valami jó házi praktikát, amit emellett lehet alkalmazni, azt is szívesen veszem!

Szerintetek mi a helyes döntés? Próbálkozzak, vagy inkább menjek az ügyeletre?



2012. aug. 31. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Canesten Kombit nyugodtan használd, nekem egyszer volt ilyen problémám, akkor ezt vettem, és megszűntette. A dokis dologgal pont így vagyok, szerintem hétfőig használd ezt, ha abszolút nem javul, akkor irány a doki, javulófélben pedig folytasd a kezelést! Házi praktikát nem tudok sajnos.
2012. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Menj orvoshoz, mert nem biztos, hogy olyan fajta gombád van, amire a Canesten használ.
2012. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gombára házipraktika nincs. A canesten jó, de kell utána doki is. ha van párkapcsolatod kell neki is tabletta, mert van amikor azonnal jelentkezik a gomba, de néha csak később. nem tudni mikkor kaptad, és ebben nincs semmi szégyen.
2012. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kenheted a canestennel, ártani nem fog, maximum nem használ.
2012. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél nyugodtan Canestent. Én is mindig azt használok, eleinte elmentem vele dokihoz, de volt, hogy több ezer forintos gyógyszert írt fel rá. Akkor anyám azt mondta, hogy na ezt biztos nem, megvette a canestent, el is múlt a probléma. Azóta is azt használok, ha előjön. Sajnos hajlamos vagyok rá. 19/L
2012. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A válaszok alapján úgy döntöttem kihúzom hétfőig valahogy. A Canestent még ma délután megveszem. Biztos vagyok benne, hogy ott szedtem össze, már nagyon nagyon régóta nem volt ilyen problémám.

A páromnak elmondtam és ő is keni magát pár napig a krémmel. Remélhetőleg neki nem lett gondja belőle. (Nem voltunk együtt a tünetek jelentkezése előtt 2-3 nappal sem) Ha nem múlik el, vagy nem javul jelentősen, akkor pedig hétfőn megyek a saját dokimhoz.

2012. aug. 31. 14:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Canesten combi nagy valószínűséggel segít!
2012. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Délután utána olvastam egy kicsit, amíg nem volt meg a Kombi. Sós, ecetes ülőfürdőt javasolták mindenhol, gondoltam megírom. Kipróbáltam és ha ténylegesen nem is segít, a tüneteimet egy kis időre megszüntette, ennyiből jó, más szempontból nem tudom mennyire használ.

Megvettem már a Canestent is, úgyhogy fürdés után használatba is veszem. Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 31. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!