Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció eltolása fogamzásg...

Menstruáció eltolása fogamzásgátlóval. Szedjem végig a tablettát?

Figyelt kérdés
Nyaralni voltunk,pont arra az időre esett volna a menstruációm,igy nem tartottam 7 nap szünetet,hanem folytattam a következő levéllel.A kérdésem,hogy most szedjem be mind a 21 szemet és azután a a 7 nap szünet után folytassam a következő levéllel? (Harmonet-et szedek)
2012. aug. 31. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Benne van a betegtájékoztatóban. Itt senkinek sem szokása elolvasni?


"3.7 Hogyan késleltetheti havivérzését?


Ha késleltetni szeretné havivérzését, hagyja ki a tablettamentes időszakot és azonnal kezdje el az új buborékcsomagolásban lévő tabletták szedését. Havivérzését a szükséges ideig, de légkésőbb addig késleltetheti, ameddig az új buborékcsomagolásból már minden tablettát bevett. Ez alatt az idő alatt áttöréses vagy pecsételő vérzés jelentkezhet Önnél. A Harmonet szokásos adagolására a 7 napos tablettamentes időszak után kell visszaállnia."

2012. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! De én mindig el szoktam olvasni a gyógyszerek leirását,de most ez az utólsó bliszter volt,a dobozát már napokkal ezelőtt kidobtam.Ez a menstruácó késleltetés az első alkalom volt,igy jött ki,hogy most volt rá szükség.
2012. aug. 31. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem a zsebemből húztam ám elő a tájékoztatót.

Minden gyógyszer tájékoztatója fent van a neten.

2012. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezúton megköszönöm a fáradozásodat.... Csak azt nem értem miért kell cinikusnak lenni ?!
2012. aug. 31. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!