Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj, ha a menstruációm minden...

Baj, ha a menstruációm minden hónapban tolódik egy nappal?

Figyelt kérdés
Rendesen menstruálok, de mindig tolódik egy nappal. Ha például, júliusban 16-án, akkor augusztusban 17-én fog megjönni. Ez baj, érdemes vele nőgyógyászhoz fordulni? 19 éves vagyok. Amúgy semmi bajom nincsen, egy-két pattanás menstruáció előtt, de nem vészes:)

2012. aug. 31. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ezt most nem értem. szóval akkor hány napos a ciklusod? ugyanis a hónapok hol 30 naposak, hol 31 :D amúgy nem baj, alkati dolog. az átlagos 28 nap, tehát ahhoz képest nem csak egy nappal tolódik. De még ez sem baj szerintem
2012. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de azért 19 évesen eljuthattál volna már oda, hogy tudd, a hónapok nem egyforma hosszúak.

Nem a dátumot kell nézni, hanem a két menzesz között eltelt napok számát...

2012. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem baj, nekem több napot is szokott :)
2012. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A menzesznél a meghatározás, h 28 nap, egy átlagot jelent. Valójában 24-32 nap között a legideálisabb. 22 éves vagyon, évekkel ezelőtt fixen beállt 28+5 napra, tehát 33 napra. Nagyon ritka az eltérés. Szóval ne aggódj, h tolódik 1 napot!
2012. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg nem gond. De 19 vagy,ezt illene tudnod!
2012. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 21 napnál nem rövidebbek és 35 napnál nem hosszabbak a ciklusaid, akkor nincs gond.
2012. szept. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!