Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Van köztetek olyan,...

Lányok! Van köztetek olyan, aki 14-15 éves létére még nem kezdett el fejlődni?

Figyelt kérdés

Tehát hogy még nem kezdett el nőni a melle, nem jött meg a menzesze. Vagy csak én vagyok így? :-/ Vannak rajtam kívűl még ilyenek? Esetleg valamilyen betegségből kifolyólag, vagy mert genetikailag ilyen?

Normális válaszokt légyszives!!!



2012. szept. 3. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha ez megnyugtat,15 éves vagyok,tök lapos,és nem is menstruálok. Anyunak is 16évesen jött meg,és azthiszem a nagymamámnak is elég későn:D Szval ha anyud is későn kezdett egy fejlődni,akkor lehet h genetika.
2012. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lányok általában 13-14 éves koruk között nőnek (cm-ben)nagyot, míg a fiúk 14-15 éves koruk között. Azok a lányok akik kicsit később nőnek nagyon nagyot (mondjuk 158-ról 175-re) ott ez elő szokott fordulni.
2012. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Előző voltam.

2012. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. az a baj h a fejlődésnek még a jelei sem jelentkeznek... :(
2012. szept. 3. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Szia! :) Én küldtem az első 2 linket is. Ha még semmilyen jele nincs rajtad a nemi érésnek, akkor azért nem ártana orvoshoz menni.

2012. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm...
2012. szept. 3. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Majd 16 éves korodra biztosan fejlődni fogsz!

Ne izgulj, voltál biztosan már orvosi vizsgálaton az iskolával is és ha valami fejlődési elmaradás lett volna nálad, akkor már szóltak volna.


Szóval, ne idegeskedj, minden rendben lesz.

2012. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. szept. 3. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!