Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan köztetek, aki...

Van olyan köztetek, aki abbahagyta a fogamzásgátlót és azóta rendszertelen a menszesze emiatt? Mennyi idő után állt helyre?

Figyelt kérdés
Pár hónapja hagytam abba és 2-4 heteket késik....most 4 hetet késett, de 2 napot volt meg és szinte nevetségesen keveset véreztem... :S Egyáltalán "normális" az én esetemben 2 napot vérezni?? Pár napja elkezdtem inni a cickafarkfű és palástfű teát keverve, hátha nekem is bejön és segít beállítani.
2012. jún. 13. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A tea hatásos lehet. Nekem még ha nem jött meg a vérzés időben a rozmaring tea segített. Az orvosnak viszont el kellett hogy mondja hogy ez valószínű így lesz egy jó ideig a fogamzásgátló abbahagyása után, mivel ez teljesen ismétlem TELJESEN megzavarja a hormonrendszert. Hagyj neki egy is időt amíg észhez tér. Ha nagyon aggódsz akkor meglátogathatsz egy dokit, de szerintem ugyanezt fogja elmondani.
2012. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos sok nő küzd ezzel a fogamzásgátlónak köszönhetően.

Elfelejti a szervezeted a gyógyszer miatt, hogy mi az a peteérés, hogy működik a ciklus.

Kívánom, hogy jöjjön rendbe, és ne legyenek ebből később problémáid. Egy alapos méregtelenítést javasolok, hogy minden gyógyszer "maradvány" kiürüljön belőled, ami még gáttolja a megfelelő hormonműködésed.

Talán az alábbi cikk, illetve a cikk alatti hozzászólások a segítségedre lesznek:

[link]

2012. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!