Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék nőgyógyászhoz...

Szeretnék nőgyógyászhoz menni, ezer kérdés kavarog a fejemben. Lenne köztetek valaki, akit privát üzenetekben kifaggathatok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, 32N vagyok, írhatsz, ha gondolod! :)
2012. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj bátran, 29 éves nő vagyok, 2. babámat várom, sok dokinál megfordultam már.
2012. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Még esetleg annyi, hogy Pesten egy nem magán dokit tudtok ajánlani? Aki udvarias, segítőkész, türelmes :)

2012. máj. 11. 10:12
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Engem is faggathatsz. Bár nem vagyok túl idős, de orvosnak tanulok és érdekel a nőgyógyászat.
2012. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Mindenképpen női dokit válassz, mert

1. sokkal könnyebb elötte vetkőzni, terpeszteni mint egy idegen férfi elött

2. mivel nő, ezért nem csak orvos és szinte fél szavakból is megérti gondjaidat, hiszen nagy valószínűséggel neki is volt, nem csak könyvből tanulta, mint ffi kollegája.

2012. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Én pont a fordítottját ajánlom, mint az utolsó válaszoló: férfi dokik nekem jobban bejöttek. A női orvosok gyakran flegmábbak, mert velük is volt már hasonló, vagy valamilyen okból bunkóznak (két női nőgyógyásznál voltam eddig, egyik sem vett komolyan, sőt még be is szólt némelyik, hogy miért feszengek az ágyon...). Férfi orvossal én még sosem jártam rosszul, sőt a mostani orvosomnál kedvesebb, udvariasabb emberrel még nem találkoztam :)
2012. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom mennyi idős vagy, de talán gyerek nőgyógyászhoz kellene menned?


Én is a női dokit ajánlanám, pláne ha első alkalommal mész.

Elég furcsa dolog a vetkőzés, kitárulkozás, nem kell azt még megfejelni egy férfi doki elött érzett kellemetlenséggel is!


Ha érdekel, tudok küldeni priviben női dokik címeit.

2012. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 19. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:

4.eske

Te férfi vagy nő vagy?

2012. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!