Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek ilyen?

Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Múlt hét előtti csütörtökön jött meg a menstruációm, viszont csak hétfőn jött vér is. (addig barna folyás csak). Azóta megvan, vagyis, ha az csütörtöktől számolom, akkor 12 napja. viszont, ha úgy számolom, amikor már vér is jött, akkor "csak" 8 napja.


Most kezdtem el szedni fogamzásgátlót (múlthét előtti vasárnap). Lehet attól? Vagy még arra is gondoltam, hogy terhes vagyok...a tesóm jól beijesztett, mert ő kétszer vetélt el, és ilyen hosszan volt meg.


Plusz: Minden nap fáj a hasam! Már kezd enyhülni napról-napra, de az első héten minden nap nagy fájdalmaim voltak.


2012. szept. 3. 15:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Most aztán nagyon frappánsat mondtál. Gondolod ezt a választ fogják kivenni és berakni valahol posztba, hogy de vicces? ....ne erőlködj
2012. szept. 3. 15:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, pont úgy hangzik, mint egy vetélés. Menj el orvoshoz ASAP. Lehet, hogy terhes voltál, és arra kezdted el szedni a tabit, az meg nagyon nem okés.


24/N

2012. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a tabletta miatt van. Első hónapban igen gyakori.
2012. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!