Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek egy fiút, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy fiút, de nemtudom mit csináljak, valakinek van valami ötlete?

Figyelt kérdés

szóval nagyon szeretem őt. szerintem ő is kedvel, de egy lánynak azt mondta, hogy neki más tetszik.

hogyan közeledjek feléje, hogy jobban megkedveljen?

ja a srác elég nagyszájú és csak a barátai előtt mer velem beszélgetni

16 lány


2012. aug. 31. 14:22
 1/5 Mókusgyilkos ***** válasza:

ááááááááááááááááh.

tetszik: össze illenek a nemi szervek.

szeret: erős ragaszkodás

szerelem: ragaszkodás+hév=rajongás.

baromira nem m1.

2012. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mókusgyilkos ***** válasza:
csak a barátai előtt? akkor mégse akkora májer mint amekkorának adja magát :) haveri kör egyértelműen hazai pálya.
2012. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá,

És fogd meg a tökit.

Reménykedjünk benne,

hogy nem olyan rövid.

2012. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
naa valaki egy normális választ? :)
2012. aug. 31. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:

"de egy lánynak azt mondta, hogy neki más tetszik." Akkor más tetszik neki.

"hogyan közeledjek feléje, hogy jobban megkedveljen?" Légy vele kedves, barátkozós, mutasd önmagad, hátha beléd szeret.

"ja a srác elég nagyszájú és csak a barátai előtt mer velem beszélgetni" miért csak ott? Nem értem, biztos titkol valamit(lehet hogy az fbi egyik kémje, vagy bujkál egy titkos tárasaság elől, vagy lehet hogy egy űrlény!!! Ki tudja? Derítsd ki!)

2012. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!