Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így is tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így is tetszem valakinek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.Depressziós voltam,az okokat nem szeretném leírni,lényeg hogy ez kihatott az egészségemre,műtéteim is voltak,és ugye hónapokig nem tudtam sportolni,pedig előtte napi 2 órát edzettem.Híztam kb 15 kilót.Az önbecsülésem meg a padlón van,bár most már jobb,mert pszichológushoz járok.Elkezdtem sportolni,látványosan fogytam,de nem eleget.Viszont nagyon tetszik egy fiú,aki úszó és olyan teste van,mint a Gyurta Daninak :D Én is tetszek neki,de nem mutatnánk hülyén egymás mellett?Nem is tudom,miért tetszek neki,ő helyes,gyönyörű a teste és még nagyon kedves és jófej.Hogy tetszhetek akkor neki pont én?

Mondjuk nem vagyok löttyedt,mert izmos vagyok(ahogy mondtam,intenzíven sportoltam/sportolok mostmár).Nekem kb ilyen alakom van: [link]



2012. aug. 30. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Ugye ez a kérdés kamu? Jó lesz,ha elkezdődik a suli végre... hogy lehet ilyen baromságot kérdezni,hogy ki mellett mutatnál hülyén meg ilyenek,de komolyan?
2012. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

akkor te vagy a déli kontinens legszexibb csaja...

Azért saját kép alapján jobban meg lehetne ítélni...

2012. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

mivan? ez most miért lenne kamu? feltettem egy kérdést,miért kell bunkózni?

Úgy értettem egyébként hogy hülyén érzem magam,mert ő 10000x jobb nálam.

2012. aug. 30. 15:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Na ne szórakozz...Nagyon vicces kislányka lehetsz. Majd ha 2 gyerek után, 45 évesen is ilyen alakod lesz, vajon akkor is sírni fogsz miatta?
2012. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mennyi bunkó van itt..nem értem,mi a bajotok ezzel a kérdéssel!!!

nem szoktam kérdéseket feltenni,mégcsak netezni se nagyon,de nagyon régóta bánt ez a dolog,és lehet,hogy nektek hülyeségnek tűnik,de nekem nem az.

2012. aug. 30. 15:32
 6/14 A kérdező kommentje:
Aki szerint ez barom kérdés,és csak oltani tud,az meg ne írjon,légyszi :)
2012. aug. 30. 15:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Anyukám! Ha észrevennéd, pont, hogy nem bunkózunk veled, csak hülyének nézünk. A legtöbb nő ölni tudna egy ilyen alakért, te pedig siránkozol miatta, ahelyett, hogy örülnél neki. Nem az a normális alak, amit te annak hiszel. Nem a 40 kg-s piszkalányok jönnek be a pasiknak. De 16 évesen nekem is csúcs alakom volt, most viszont küzdenem kell azért, hogy ilyen legyen. Örülj vannk, hogy neked még csak küzdened sem kellett érte.
2012. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem barom kérdés


kérlek ne foglalkozz ilyen hülyeséggekkel, hogy miért pont én.. biztosan bejössz neki és kedvel:)

2012. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A.Romanov ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy a többi ember mit mond. Ha te is tetszel neki ne görgess akadályokat a boldogságod útjába.

Tudod az ember vagy megoldja vagy előidézi a problémákat, te most az utóbbit csinálod.

2012. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Veletek ellentétben mi fiúk nemcsak a külsőt nézzük, meg h ki mutatna jól mellettünk, szal simán tetszhetsz neki.
2012. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!