Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg kellene mondanom a nőgyógy...

Meg kellene mondanom a nőgyógyásznak, hogy szűz vagyok 19 éves létemre?

Figyelt kérdés
Általános vizsgálatra kell menjek, mert nagyon komoly gyomorpanaszaim vannak, és minden szakorvoshoz elküldtek jóformán. Magánrendelésre megyek, fiatal lányhoz, anyum egyik ismerőse... És még egy kérdés...szerintetek felkerül a jelentésre, hogy szűz vagyok?

2012. szept. 5. 09:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Persze még nem jártam nőgyógyásznál sose.
2012. szept. 5. 09:05
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha fel is kerül, szerinted ez ciki? Hát szerintem nem! Amúgy meg meg kell mondanod neki, mert valószínűleg alapból másként vizsgál, ha szűz vagy és akkor is, ha nem...
2012. szept. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mondd meg, mert másképp vizsgál. Én anno nem szóltam, úgyhogy a szüzességem elvesztését egy műszernek köszönhetem :/ Ha be is írja a kartonodba, hogy szűz vagy, azt csak ő és te láthatod, senkinek semmi köze hozzá, de egyébként sem szégyen.
2012. szept. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De akkor anyám is látni fogja... egy csomó papírt hurcibálok ide-oda, hogy kiderüljön végre, miért vagyok beteg. Csalánkiütéseim vannak, gyomorfájás, véres széklet. Voltam végbélvizsgálaton, semmit nem találtak. Csütön megyek gyomortükrözésre...csak nem akarom, hogy a dokik hülyén nézzenek rám. :-(
2012. szept. 5. 09:18
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézne rád hülyén? És mit érzel cikinek azon, ha anyud is megtudja, hogy még szűz vagy 19 évesen? Erre kell büszkének lenni, nem arra, hogy a fél város átment már rajtad.
2012. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Mindenképp mondd meg a dokinak, mert véletlenül történhet veled olyan, amit nem a nőgyógyásszal terveznél...

Anyukád meg csak büszke lehet rád, előtte pláne nem szégyen!

2012. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál. Aranyos volt meg kedves. A papírra persze felkerült hogy szűz vagyok...igaz csak latinul. De persze a végére oda kellett írnia hogy első együttlét után jelentkezzem újra...bakker...
2012. szept. 5. 11:37
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Nehogy már szégyelld azt, hogy szűz vagy! Inkább büszke lehetnél Magadra, hogy nem fekszel le minden szembe jövő pasival! Bárcsak sokkal több ilyen lány lenne mint Te!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És egy kis neheztelést éreztem a doki hangjában, mikor mondtam hogy szűz vagyok. Mármint azért, mert sok mindent nem tudott megvizsgálni, a panaszaim viszont elég komolyak...manuálisan tényleg csak egy ujjal vizsgált meg seperc alatt. És nem is fájt, még kellemetlen se volt. Csak picit feszengtem, mert senki nem matatott még a lábam között. De nem volt gond. És a doki tényleg aranyos volt ezt a kis dolgot kivéve. Hasi ultrahangozott, de nem tudom, hogy az olyan alapos-e, mintha belülről vizsgált volna meg.
2012. szept. 5. 11:59
 10/18 anonim ***** válasza:

Legyél büszke arra, hogy nem feküdtél még le az első füttyszóra!

A dokik meg nem a szüzlányokon akadnak ki, hanem éppen ellenkezőleg, a már 14-16 évesen fogamzásgátlót magukba tömőkön! Hallanád miket mondanak, amikor elhagyják a vizsgálót a "nők"...

Szerintem jól tetted, hogy női orvost választottál első alkalomra.

2012. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!