Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek látja a nőgyógyász...

Szerintetek látja a nőgyógyász, ha nem vagy szűz?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy fiúval még nem volt dolgom,de ujjazni szoktam és láthatja,ha már felszakadt a szűzhártyám?? :O

Voltam nőgyógyásznál és megkérdezte élek-e nemi életet.Mondtam,hogy nem és megkérdezte: BIZTOS?

Csak tudom tán xDD



2012. szept. 1. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ujjazod magad, attól még szűz vagy.
2012. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 poiu ***** válasza:
92%
Semmi köze hozzá!!! Ha rendben vagy (egészséges), semmi köze hozzá!!!
2012. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ujjazástól nem tud átszakadni a szűzhártya. Tampontól viszont igen. Bármely rossz mozdulattól is el tud szakadni, ugyhogy ezek szerint vagy a nő gyógyász volt vak, vagy te már biológiailag nem vagy szűz. Nyugi, aszerint én se vagyok az :))
2012. szept. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
hülyeség,hogy nincs köze hozzá! ő orvos,nem holmi kívülálló.Ha azt akarod,hogy rendesen meg tudjon vizsgálni és a későbbiekben helyes kórtörténetet állapítson meg,akkor ezt ne titkold előtte...
2012. szept. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Azt látja, hogy átszakadt a szűzhártyád, de azt nem tudja, hogy mitől. Viszont igaza van abban az előző válaszolónak, hogy a helyes diagnózis felállításához és a megfelelő kezelés érdekében, kötelességed őszintének lenni az orvossal!
2012. szept. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 poiu ***** válasza:
76%
Bocs, érdekelne, hogy milyen diagnózishoz kell tudnia, hogy él-e nemi életet.
2012. szept. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
talán nem most,de bármikor lehet olyan gond,amihez tudnia kell. de mi bajotok, szégyellitek a doktor előtt,hogy dugtatok már??!! issstenem,dedó...
2012. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is van magánügy, amihez az ég világon nincs köze a dokinak. (pl. hogy mastizol-e?).

Az meg pofátlanság ha feltételezi, hogy hazudik a paciens.

2012. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
nem kell elmondani,hogy masztizol vagy nem,csak annyit,hogy nem vagy már szűz,ennyi, ebből ő nem fogja tudni,hogy szex által vagy magad által veszítetted-e el...
2012. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az a gáz,hogy anya is bent volt,mer nagyon ragaszkodott hozzá,de nem szexeltem még.14 éves "kis" lány vagyok......
2012. szept. 7. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!