Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek ha a császársebemr...

Mit tehetek ha a császársebemre rálóg a hájam és nagyon csúnya?

Figyelt kérdés
Másnál is így van? Nincs nagy súlyfölöslegem. Hasizmozással ez elmúlik vagy így maradok? Olyan, mint amikor csípőgatyát vesz fel olyan, akinek húsos nagyon a csípője és rábuggyan a gatyaszélére. Csak nekem a hasam ilyen és nem a nadrágra, hanem a seb tartja. Egy éves a babi.
2009. júl. 29. 07:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Megértem a gondodat, mert nekem is volt hasonló bajom. Most hogy már egy éves a babád, nyugodtan fogyózhatsz és célzottan végezhetsz hasizom gyakorlatokat. Ha a testsúlyod már megfelelő és még mindig fennáll, akkor gondold végig akarsz-e még szülni valamikor. Ha már megvan a tervezett gyermekszám, akkor keress fel egy jó plasztikai sebészt, aki meg tudja mondani, hogyan lehet 50%-os költségtérítéssel plasztikai műtétet csinálni. Szóval, ha pszichológiai okok miatt is szükséges, nem csak a szépség miatt, akkor az OEP finanszírozza a költségek 50%-át. Egy hasplasztika úgy 5-800 ezer forint.

Én annak idején rengeteg hasizomgyakorlatot végeztem és hónapokig fogyóztam, bár nem lett alabástrom gyönyörűség a hasam, de a lógó rész visszahúzódott.

2009. júl. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!