Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ezek az értékek...

Szerintetek ezek az értékek rendben vannak? Lent.

Figyelt kérdés

Kisbabát tervezünk a férjemmel. ezek az értékek: kor 30, magasság 174 cm, testzsír: 18.2 % testvíz: 62% BMI: 20,5

Mit gondoltok??Jók az értékek?Mit javasoltok?


2012. szept. 8. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ezeknek a dolgoknak nem sok közük van a gyerekvállaláshoz.
2012. szept. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed. Elfogadom. Én viszont úgy gondolom, hogy nagyon is fontos, mert pl. egy túl zsíros női szervezet nehezebben esik teherbe, u.úgy ahogyan az is akinek túl magas a BMI-értéke....Ezért szerettem volna tudni, hogy ezek normális értékek e.
2012. szept. 8. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, a szélsőséges értékek befolyásolhatják a teherbeesést. De nem ez a fő dolog. Nem láttál még nagyon kövér, mégis termékeny nőt?

Egyébként a normál értékekre ott van a google.

2012. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismerem a google-t:-)igazából én azt nem értem, ha vki kiír ide egy kérdést, miért kell rá okvetlenül válaszolni - persze kioktatni, hogy hol nézzen máshol utána - ha nem tudsz, vagy nem akarsz, akkor nem kell válaszolni. Inkább ne érkezzen egy kérdés sem mint kioktatás!Köszönöm!
2012. szept. 8. 09:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert nem értem, hogy ilyen kérdést miért kell feltenni.

Azért kattintottam rá, mert az hittem, hogy vmi hormoneredményt írsz be, amire esetleg tudok vmit írni.

De ha már rákattintottam, akkor válaszoltam a kérdésre.

De akkor tessék:

A korod megfelelő. A magasság nem számít semmit. A testzsírod kicsit alacsony. A testvíznek megint csak nem hiszem, hogy sok köz van hozzá.

A BMI-d meg normális.


De pl. sokkal fontosabb lenne az, hogy rendszeres-e a menstruációd, hány napos a ciklusod, érzed-e a peteérésed, milyen hosszú a luteális szakaszod sb.

2012. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, látod, tudunk mi beszélgetni.-)Azokat az adazokat, amiket írtál, már megkérdeztem itt, most azért nem írtam ki. Mensest szintén, normális egyébként.A magasságot azért írtam ki, mert pl. 150 cm. nőnek, már mást jelent a súly (62 kg)azt elfelejtettem kiírni, vagy a BMI.Szerintem a testvíz magas picit, attól félek, hogy a terhesség alatt ettől nem e fogok vizesedni!?
2012. szept. 8. 09:49
 7/7 anonim ***** válasza:

A BMI-en már benne van a magasságos é a súlyod, hisz az alapján számolják.

Pont az a lényege a BMI-nek, hogy különböző magasságú embereket össze lehessen hasonlítani. A testvíznek véleményem szerint nem sok köze a vizesedéshez.

2012. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!