Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyakorlatokat ajánlanát...

Milyen gyakorlatokat ajánlanátok? Hasról és derékról szeretnék fogyni.

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Általános diétát, valamint cardio és súlyzós edzést együtt. Olyan nincs, hogy csak a derékról fogysz. A fogyás helye genetika.
2012. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen diétázok, meg más gyakorlatokat is végzek, de amit eddig próbáltam azon a területen nem vált be...
2012. szept. 9. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennek az átbeszélése egyébként sajnos kevés így neten keresztül. Azt nem írtad, hogy hány kg vagy hány centihez, mióta és mit sportolsz és milyen diétát csinálsz. Ezek nagyon fontos infók. De azt is tudnod kell, hogy csak hasról nem fogsz fogyni. Ez nem így működik. Általánosan lehet fogyni úgy, ahogy a genetikád diktálja, ha lefogytál, akkor az erősítés meg fog látszani a popsidon és a hasadon, jó alakod lesz.

Egyébként az intenzív tánc formálja leghatékonyabban ezt a régiót.

2012. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Íme az infók, amiket kértél: kb olyan 168-170 cm magas vagyok és most 78 kg. Már sikerült fogynom 16 kg-ot az utóbbi 1 évben. Ezt úgy sikerült elérnem, hogy mindennap tornázok itthon (olyan ami tetőtöl talpig átmozgat) és esténként 2-3 km-t futottam. Emellett olyan diétán vagyok, hogy délelőtt egy kevés szénhidtárot eszek, délután már viszont semennyit és 3-4 óra után már egyáltalán semmit nem eszem.

A lábaim és kezeim (mások elmondása szerint) már nem vastagok, onnan könnyebben lement a plussz. Ezért szeretnék segítséget kérni a has-derék tájékra. Mert ugye eleinte ott is látványos volt a változás de az utóbbi pár hónapban nem nagyon veszek észre változást.

2012. szept. 10. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!