Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy véditek ki az átázást?...

Ti hogy véditek ki az átázást? (lent)

Figyelt kérdés
Ha olyan helyre mentek, ahol nincs lehetőségetek tampont feltenni(munkahely, suli, strand, buli, stb.)vagy nem biztos hogy észreveszitek, ha megjött akkor előre tesztek fel tampont?
2012. szept. 10. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
amikor megjön akkor nem azonnal kezd folyni belőlem, hanem először olyan barnás.
2012. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és a suliban, munkahelyen is fel lehet tenni, csak elmész a mosdóba és kész
2012. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja fellehet. engem nem érdekelnek a fertőzések, eddig nem volt. amúgy meg ja az elején nem fog ömleni.
2012. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön jön egy csomó, amikor megjön. Így beteszek tisztasági betétet, az felfogja, amíg észreveszem. Anélkül moshatom a bugyimat...
2012. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok. utolsónak: neked nem tudom hogy miért ömlik szerintem vannak jelek, csak azt nem veszed észre. Én általában pisi után veszem észre a papíron.Esetleg amikor húzom le, a wcben. És itt még a bugyi sem lett koszos. De van hogy a bgyin van egy kis folt, de az is minimális, és egyáltalán nem ázik át, csak kicsit rákenődik.

Ha nagyon tartasz a fertőzésektől vannak kézfertőtlenítők, víz nélkül bekened, eloszlatod és kész.pl Higeen stb..

2012. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig nekem nincsenek jelei, tudod nem minden nő egyforma...
2012. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha sejtem, hogy meg fog jönni, akkor inkább teszek be eü. betétet és a táskámban is mindig van, na meg tampon. Olyankor gyakrabban megyek vécére így tudok időben észreveszem.

Nálam mondjuk van előjele: hasfájás, fejfájás stb.

2012. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jöhetnek még válaszok!


Én úgy hallottam hogy sok lány csinálja így, hogy tampon tesz be amikorra várja...

2012. szept. 11. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!