Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22 éves lány vagyok, serdülőko...

22 éves lány vagyok, serdülőkorban jöttek ki a pattanásaim, de még mindig megvannak, miért?

Figyelt kérdés
Nem a tipikus T-vonalon, hanem csak az arcomon, az arcélemen, sőt még a nyakamon is. semmi eltömitő krémet, se alapozót nem használok, egész nap tisztán lélegzik a bőröm, este csak pattanástalanitót. mitől lehet? el fog még múlni?
2009. júl. 30. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:

mindenki más, én is 22 vagyok, és bármit teszek, nem múlnak el. Anyám 45, és még most is vannak pattanásai, és mindig is voltak.

Ha valaki tud megoldást, akkor én is szívesen venném.

2009. júl. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizonyára az étkezési szokásaitokon kellene változtatni. igyál sok folyadékot, ne egyél zsírosat, meg édességet. pattanástalanítód sem a megfelelő, de gondolom már sokfélét kipróbáltál. A fogrém szárít a legjobban, az uborka kissé összehúz. nyáron nekem a melegtől jönnek ki, szappannal mosom, meleg hideg vízzel öblítem.Semmiképp se nyomkodd, piszkáld.A hegeket nem könnyű elvarázsolni. Esetleg egyszer fizess be kozmetikushoz, úgy menj, hogy mond meg mennyi pénzt szánsz rá és azért tegyen valami jót veled. íegy kis kényeztetés nem árt. Esetleg anyudat is elhívhatod.
2009. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!