Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek komoly bajnak a jelei...

Ezek komoly bajnak a jelei lehetnek?

Figyelt kérdés

2 hete menstruáltam de nem volt meg rendesen csak egy két napig. Aztán ez a barna folyás dolog. És tegnap úgy viszketett és égett a puncim,mint amikorhüvelygombám van. Ma pedig atisztasági betétemen kb annyi világosbarna folyás volt minha rendesen menstruáálnék csak nemvér volt...hanem ez a folyás dolog. nagyon aggódom mitcsináljak?komoly bajom lehet?

16l


2012. szept. 12. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illő lenne elmenned a nőgyógyászodhoz. Ő konkrét választ tud neked adni a kérdésedre.
2012. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az hogy ég és viszket a puncid, nagyon nem normális. Mindenképpen el kell menned orvoshoz!
2012. szept. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Hát félidőben vagy...

ha nem múlik el egy két napon belül, menj el egy orvoshoz.

Voltál már nőgyógyásznál életedben? vagy ez lenne az első?

2012. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barna folyás is vér amúgy. Használj rendes ph4-es intim lemosót, sok kellemetlenséget meg lehet vele előzni. Komoly bajod szerintem nincs, de azrét elmehetsz orvoshoz.
2012. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még sosem voltam,de ma meg jött rendesen..szoval remek.
2012. szept. 13. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért érdemes lenne szép lassan elkezdened keresgélni egy, elsőre szerintem mindenképpen női dokit, aki szintén jár nőgyógyászhoz ezért sokkal megértőbb minden problémáddal, beleértve a szégyenlősséget is, mint ffi kollegája lehetne.

Azonkívűl sokkal elviselhetőbb elötte vetkőznöd és terpesztened, mint egy férfi elött. és nem utolsó sorban a női testet nem csak könyvből tanulta az egyetemen, hanem hát ő is az.

2012. szept. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!