Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr Banczik Zoltán nőgyógyász,...

Dr Banczik Zoltán nőgyógyász, MÁV kórház/rendelőintézet, Budapest. Kinek van tapasztalat róla?

Figyelt kérdés
Ha őt nem, tudnátok valakit nyugodt szívvel ajánlani a MÁV-ból?

2012. szept. 13. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jár hozzá senki?
2014. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mást is érdekelne
2014. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az ember egy katasztrófa, mindenkinek jobb ha elkerüli.


Eleve a külső is taszító (hosszú, copfba fogott zsíros ősz haj), a stílusa pedig kritikán aluli, lekezelő, a minimális együttérzés is hiányzik belőle. Többektől hallottam, akivel esetleg rossz hírt kellett közöljön (pl. vetélés, fertőzés, stb.) azt teljesen semlegesen, már már bunkón kezelte.


Lehet mondani, hogy egy orvos szakmailag fontos, hogy jó legyen, de a nőgyógyászat szerintem pont olyan, ahol nagyon is fontos a lelki támasz, a nők eleve igénylik ezt. Az akiből ez hiányzik, az menjen inkább állatorvosnak.

2021. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
17 éve szültem nála, egy életre szóló trauma volt. Stílusa lekezelô, a nôket egyáltalán nem tiszteli. Az élettani szülésrôl fogalma sincs, csak az erôszakos megoldásokat ismeri.
febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!