Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Gasztonyi Zoltán nőgyógyás...

Dr. Gasztonyi Zoltán nőgyógyász? Tapasztalat, vélemények?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2010. márc. 22. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én nála szültem júniusban, és ő volt a gondozóm is. Csak jót tudok róla mondani, abszolút megfelelt minden elvárásomnak :)
2010. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 nocsaba válasza:
Nekünk nem vált be, mivel nem az emberel törődik hanem a pénztárcájával és egyébként az adminisztrátorára vagy az aszisztensére támaszkodhatsz, de rá nem, hanyag és pénzéhes ember, nem igazi orvos.
2011. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Velünk nagyon emberséges volt, terhesgondozás és szülés alatt is, csak ajánlani tudom. Természetesen attól még, hogy fizetsz neki, ha nem bánsz vele tisztelette, ne számíts jóra, túl egyenes ahhoz, hogy jó képet vágjon, ha te vágod a pofákat :)

Szülés alatt nem fogja a kezed, bár szerintem ez nem az orvos hanem a férjek dolga. Viszont árad belőle a nyugalom, ez meg az ő feldata :)


A következőket is nála fogom szülni!

2011. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


remélem még olvasod.

Mennyibe kerül nála egy szülés? Fix tarifája van?

Köszi szépen

2011. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Mi rákérdeztünk, hogy mennyi és ő 100e-t mondott. Ha azt veszed, hogy 13e/alkalom a magánrendelése (amiben benne van a 4d felvételről a dvd) és hogy általában a szülés ára = 10 vizsgálati árral, akkor a 100e átlagosnak mondható.


Ismerősöm nem kérdezett rá előre a szülés árára, és ők kevesebbet adtak, de ők nem terveznek már több gyereket.


Mindez persze az István kórházi ár, a Telki magánklinikáról fogalmam sincs, hogy működik.

2011. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen.

Én is e körül gondoltam.

2011. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen negatív a véleményem róla. Clostilbegytes ciklusban semmiféle ultrahangot nem nézett, sőt, még akkor sem, amikor probléma merült fel. Úgy mentem vissza hozzá, hogy már két hete barnázgattam, meg fájt a két oldalam a petefészkeknél. Rámnézett, felírt egy vérzéscsillapítót, ami egyáltalán nem oldotta meg a problémámat. Semmilyen vizsgálatot nem végzett, őszintén szólva egy darab kérdést nem tett fel. Ezért úgy gondoltam, összefoglalom neki a tudnivalókat, de leintett, hogy akkor felírja az exacylt. Most komolyan, akár terhes is lehettem volna. Következő héten elmentem egy másik dokihoz, akinél kiderültek a ciszták. Ezek zavarták meg a szervezetemet. Kaptam gyógyszert, elmúlt a vérzés, majd később megjött rendesen. Azóta minden oké. Egy hét plusz idegeskedés és hatalmas csalódás. :-( Én biztosan elkerülöm azt a fickót a jövőben. Ja, a clostilbegytet is teljesen ránézésre írta fel, hormonvizsgálat akkor még nem volt. Ki is derült, hogy a pajzsmirigyem alulműködik. Azóta már folyamatban van a gyógyszeres beállítás, remélem, pár hónapon belül a ciklusaim maguktól is jók lesznek. De az biztos, hogy Gasztonyi felejtős! Senkinek nem ajánlom. De amúgy az Országos gyermekegészségügyi Intézet többi munkatársa aranyos, és viszonylag gyorsan mennek a dolgok a családtervezési program keretein belül.
2011. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na ez "érdekes" volt
2014. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Mi is hozzá jártunk terhesgondozásra. Aztán orvost váltottunk. Röviden a doktor "úr"-ról: magasról sz@rt mindenre, mikor kiderült egy genetikai betegség magas kockázata, annyi volt rá a válasza, hogy nem kell aggódni, de ezután semmilyen genetikai vizsgálatra nem küldött tovább, amire az új orvos értetlenül nézett. Pedig fizetős vizsgálatokra mentünk, és nem voltunk vele bunkók. Emellett mindent harapófogóval kellett belőle kihúzni, és amikor kérdezni mertem tőle, még fel is volt háborodva, ja és a TB támogatott vizsgálatokat nem volt hajlandó a kórhában megcsinálni csak a magán rendelőjében fizetősben. Milyen érdekes...

Ami feltette a pontot az i-re, hogy közölte hogy 150 ezer ft-ért vállalja a szülést az Istvánba, ami ugye állami(!) kórház. Már nem azért de egy állami kórházban majd én eldöntöm hogy mennyi hálapénzt adok.... szóval... a hülyék odaát laknak...

2016. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekünk is óriási csalódás volt. Tényleg pénzhajhász.20.hetes genetika uh-n voltunk nála semmit sem mondott az asszisztense többet mondott nekünk mínt ő. Ráadásul úgy fektetett vissza uh-ra mert kifelejtett egy két dolgot megvizsgálni köztük a köldökzsinórt...majd a baba fekvése miatt plussz 20 ezerért magzati szív uh-ra küldött annak okát sem a leletben nem fejtette k8 sem nekünk csak nekünk el nagyon jó szakorvost ajánlt aki csak pénzért vállal de higgyük el de megéri megvizsgálni.erre megtudtuk h.alit javasolt tb alapon is végez szív uh-t. Szóval tovább nem.is ecsetelem messze elkerülni őt!!!
2017. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!