Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudok így másik fogamzásgátlót...

Tudok így másik fogamzásgátlót felíratni?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátlómat felírja mindig a háziorvos asszisztense is (rendelés előtt, amíg nincs ott az orvos). Ha váltani szeretnék egy konkrét gyógyszerre, akkor felírja nekem vajon? Az előzőnél se kért papírt meg semmit, csak megkérdezte melyiket szedem. A területi nődoki egy f.sz, hozzá nem megyek, magánhoz meg nincs pénzem elmenni, épp elég a gyógyszert kifizetni...eddig se vizsgáltak meg, amikor felírták, akkor se amikor a másikat felírta, a harmadiknál se vizsgálna, és nem küldene el vérvételre se...bevállalom a kockázatot, hogy így szedem, de most erre a konkrétra szeretnék váltani. Szerintetek sikerülhet?


Köszönöm előre is a véleményeteket!


2012. szept. 13. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha eddig is ilyen felelőtlenül kiírták, ez se lesz gond...


Én a helyedben váltanék egy olyan nődokira, aki minden ilyen szükséges vizsgálatot elvégez. Akár a területi, úgy, hogy kéred... én nem kockáztatnék...


Főleg azok után, hogy tudom, nálam anno egy felelőtlenül felírt gyógyszer milyen hormonzavarokat okozott...

2012. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja, és annyi: amikor azt írod, bevállalod a kockázatot, tudod, mit vállalsz be?


Mondjuk, hogy a későbbiekben soha nem lehet gyereked... trombózist kaphatsz, amibe bele lehet halni... a szüleid meg szépen beperlik miatta az orvost, aki börtönbe kerülhet...


Tényleg megéri neked a kockázatot?

2012. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!