Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetett a fogamzásgátló...

Lehetett a fogamzásgátló miatt? Kicsit megijesztett!

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Már több mint fél éve szedek tablettát. (Symiciával kezdtem, de nem bírtam, és 1,5 hónap után kb Belarára váltottam) Eddig semmi baj nem volt, beszedtem a bogyókat, utána más napra megjött, és nyolc nap után kezdtem előről. Most az utolsó levélnek tegnap lett vége, és már érzem, hogy meg fog jönni. De...külföldön voltam pont hó elején, és olyan 3-6-áig véreztem, de kb úgy mintha meglett volna. Megijedtem, egyből mentem volna dokihoz, de ugye nem tudtam. Tegnap hazajöttem, ma az első dolgom az volt hogy kérjek ip-ot a nőgyógyászhoz. De vajon mitől lehetett? A fogamzásgátló miatt? Viszont, ilyen még nem volt :S Remélem tudtok segíteni, előre is köszönöm!

2012. szept. 14. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggodj, semmi komoly...a fogamzásgátló sok érdekes tünetet okozhat! SZóval nyugi!:-)
2012. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Remélem :)

Köszönöm hogy válaszoltál :)

2012. szept. 17. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!