Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti betétet vagy tampont...

Ti betétet vagy tampont használtok? Hogy kezdtétek el használni a tampont? (anyukától kérdezted stb) Miért azt használod amit?

Figyelt kérdés
Ti betétet vagy tampont használtok? Hogy kezdtétek el használni a tampont?(anyukától kérdezted stb) Miért azt használod amit? Elsősorban 14 év körüliektől szeretnék választ kapni de írhat más is csak akkor a kort írja oda léccives. Előre is köszi!
2012. szept. 16. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Tampont használok, de ha gyengébb a vérzésem, akkor csak tisztasági betétet. Nem anyukámtól kérdeztem meg, ott van a wcnkben egy kis tartó,, onnan vettem ki magamnak szó nélkül a betétet.


L/22

2012. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én nekem 12 évesen jött meg először. szóltam anyunak, elment a boltba betétért. kb 2-3 évig használtam. majd 15 évesen kipróbáltam a mini tampont (akkor még szűz voltam), és miután elveszítettem a szüzességemet, normál tampont kezdtem el használni, amit mind a mai napig teszek. én mindig teszek fel mellé tisztasági betétet is. a tampon nagyon kényelmes ha jól a helyén van, nem is érzed, hogy ott van.


19/L

2012. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kezdetekkor betétet használtam mert nem volt merszem a tamponhoz :) Aztán általánosba egyszer átáztam, és kértem az egyik osztálytársamtól, akinél viszont csak tampon volt.. Asszem 12-13 lehettem. Azóta ha nagyon erős, vagy menni kell és nincs a közelben wc, akkor tampon, de éjszakára itthon betét, illetve ha már nincs annyira meg akkor is betét.


19/L

2012. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 14 éves koromig betétet használtam, de kín szenvedés volt, mindig utáltam.. 8. nyári szünetben mertem először tampont, azóta egyszer sem vettem betétet (19/L)
2012. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

14 éves koromban jött meg először, betétet kezdtem el használni de utáltam és áttértem a tamponra. Éjszakára maradt a betét, vagy ha már gyenge a menstruációm, de a tampon sokkal kényelmesebb és nyugodtabb vagyok vele.

17/L

2012. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is tampont használok főleg, de van, hogy éjszakára egy betétet sem árt beraknom alá :D Kb. 10éves voltam amikor megjött, 13 évesen olyan erős vérzésem volt, hogy muszáj volt (akkor persze vékonyabb) tampont használnom. Ahogy "öregszem" úgy gyengül a vérzésem erőssége is :D

Azért használom főleg a tampont, mert nem bírom a betét érzését :D

19L

2012. szept. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En tampont hasznalok eloszor termeszetesen betetet de 15 evesen sok baratnom mar tampont hasznalt mondtak hogy sokkal jobb ezerr kiprobaltam en is miutan rendesen feltudtam helyezni nagyon jo volt azota nem is hasznalok mast
2012. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!