Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy a pajzsmirigy...

Létezik, hogy a pajzsmirigy gyógyszer pár hónap után hatástalan?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el szedni (Hashimoto-ra), az 1 hónappal későbbi kontrollon minden rendben volt, lement a normális szintre (letrox 50-nel). Most viszont már megint emelkedik:( Emelni fogják a gyógyszert? Vagy mi lehet ennek az oka?
2012. szept. 16. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a szervezeted nem reagál megfelelően erre a gyógyszeradagra már.

Én is Letrox 50-et szedtem 1 évig...be is állt rendesen a hormonszintem, semmi baj nem volt, de egy idő után felhalmozódott a hormon a szervezetemben és sürgősen le kellett állnom. Most túlműködik a pajzsmirigyem, és teljesen összezavarodott a hormonháztartásom.

Nekem jódhiány miatt volt szükségem gyógyszerre, de a te esetedben lehet, hogy kevésnek bizonyul a gyógyszer.

Mindenképp menj orvoshoz, beállítják rendesen.

2012. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyógyszer hatástalan, hanem a pajzsmirigyed működik egyre rosszabbul. Emelni kell az adagot.
2012. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenesetre aggasztó, hogy pár hónap után máris emelni kell:( Nem szeretném, ha teljesen leállna a p.m. működés.
2012. szept. 17. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!