Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Gyakori vizelés (normál mennyiség), fokozott bélműködés, mellfeszülés, ritkán enyhe szédülés, bal petefészek környékén szúró fájdalom időszakosan. Egy hete tapasztalom ezeket. Mire utalhatnak?
2012. szept. 17. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármire terhességtől a cukorbetegségen át a hormonzavarig.

Orvos fog tudni válaszolni pontosan. El kellene menned.

2012. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Tervben van az orvos, csak ezen a héten sajnos nem tudok eljönni munkahelyemről, így gondoltam felteszem itt a kérdésem addig is. Ha az otthoni cukor tesztek megbízhatóak, akkor cukros nem vagyok. Gondoltam írok ide, hogy szerintetek mik lehetnek ezek. Nyilván nem diagnózist várok, csak hátha valaki pont ugyanilyen panaszokkal bírt és esetleg addig is tudna valami ötletet adni, míg eljutok az orvoshoz.
2012. szept. 17. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:

terhesség,hormonzavar

lehetsz terhes?

2012. szept. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez bármi lehet, de a legvalószínűbb a PMS, annak van vagy 100 tünete. Ha biztosra akarsz menni, menj el orvoshoz és csináltass vele UH-t is. :)
2012. szept. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat, elvileg terhes nem lehetek, orvosok szerint nem lehet babám, nem is védekezünk évek óta.
2012. szept. 18. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!