Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 70As melltartot hordok, ez...

70As melltartot hordok, ez kenyelmes.13 vagyok. Ez nagyon kicsinek szamit? Az osztalyban mindenkinek minimum Bs. Es azt mondtak kitomtem mert tavaly meg ennyi mellem se volt. Gondolom fog meg noni, de akkor is nagyon lassan.

Figyelt kérdés

#mell #mellméret #kosár #kosárméret.
2012. szept. 17. 23:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
89%
nekem 27 évesen is ekkora
2012. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
100%
Szia! Én 14 vagyok és nekem is hasonló gondjaim vannak (mármint a barátaim beszólogatnak meg minden, még a mellméretem is egyforma) és amikor megláttam a kérdésedet, tudtam, hogy rá kell kattintanom. Végigolvastam az összes hozzászólást és úgy éreztem, mintha magamról olvastam volna. Az erkölcsök, a könyvek, a lekicsizés, a "ne legyél öngyilkos, csak mert divat"... Igazán nagyszerű, ahogy kiálltál magadért és tetszik az úgymond életfelfogásod.
2012. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Hu, hat en most nagyon kivagyok :D visszaneztem a kerdesemet, valaszokat, es elborzadok. Teljesen logikus, hogy valaki lekislanyozott, en valoszinuleg "leneniznem" az utcan. DE! Ha ok jonnenek velem szembe, mar az egyetem vagy az erettsegim felol erdeklodnenek. A mai gyerekek nagyon el lettek rontva, es ez nem csak a generacio hibaja. Nekem remek szuleim vannak, oket nem hibaztatom. De en peldaul mindig egyetemistakkal logok, beszelgetek, mert a korosztalyom hozzam kepest alulmaradott. Vagy en vagyok erettebb? Lehet barmilyen C-s melluk, az intelligenciajuk ugyanolyan kicsi marad. Feltolthetnek magamrol kepet, de attol meg a belsomet nembismernetek meg. Egyebkent azota lealltak a csufolassal, minden sinen van. Csak meg mindig lassan nonek. Hat, tulelem. Kedves elottem szolo, ha netan latnad amit irok, kerlek irj privatot, nekem mar nincs energiam. (Alvaszavar, nem birok elaludni)
2013. júl. 22. 04:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!