Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhén Világosbarna folyás?

Enyhén Világosbarna folyás?

Figyelt kérdés

5.én jött meg kb 6-7 napig tartott most 17.-e 18.-a körül vettem észre ezt a nagyon enyhe tojásfehérje állagú folyást ami picikét enyhén barnás.

Menzesz utáni barnázásnál jóval enyhébb.

nem érzek viszketést szúrást égést. Kicxist fura ilyne még nem volt. Terhességes kizárnám mert azóta nem is találkoztam a párommal.főleg akkor látom mikor nagywc-ek és a hüvelyemből kijön ez a folyás.


2012. szept. 19. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Első voltam.

2012. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hm ebből nem sokat tudtam meg már bocsi, nekem nicnsenek fájdalmaim és nem is sok az a mennyiség ami kijön, és nem is barna hanem nagyon enyhén világosabb barna .

csak érdekelne hogy másnak is volt már ilyen folyása?

egyébként ezek a cikkek is jól össze tudják zavarni az emebrt. AZ egyik helyen azt írja hogy kóros a fehér folyás a másik pedig arra hivatkozik hogy ez a hüvely öntisztulóása miaatt van.:S

2012. szept. 19. 09:39
 4/9 anonim ***** válasza:
fogamzásgátlót szedsz?
2012. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem
2012. szept. 19. 09:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak peteérésed van és azért véreztél egy picit? És mire kifolyt volna már ugye rég megalvadt és túl kicsi a mennyisége, ahhoz hogy több legyen krém színű folyásnál?

Én még nem tapasztaltam amúgy ilyet, csak így hirtelen erre gondoltam.

2012. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezt a peteérés dolgot én is olvastam valahol de nekem se volt még ezidáig ilyen , midenesetre majd jobban figyleme és ha vmi rendellenességet tapasztalnék akkor elmegyek orvoshoz.
2012. szept. 19. 10:19
 8/9 anonim válasza:
Szia! Érdekelne, hogy neked megszűnt-e, mert most nekem is ilyen problémáim vannak. A peteérés pedig teljesen kizárt nálam.
2015. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló

Mi volt a gond?

2016. dec. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!