Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz baj? Nektek...

Ugye nem lesz baj? Nektek volt ilyen? Terhesség korai szakaszában világosbarna, majd rózsaszínes folyás.

Figyelt kérdés

Mitől lehet?

5 hetes kismama.


2012. szept. 7. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szervezeted emlékszik a mesira de ha nem mulik el estig azonnal doki és kapsz utrot
2012. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már beszéltem orvossal, azt mondta várjunk 1-2 napot, ha nem erősödik! Szerinte nem lesz gond! Azért én nagyon aggódom! Van egy kis gyulladásom is (fájdalmas pisi, egy kis viszketés), amire kúpot használok. Nem függhet össze a kettő?
2012. szept. 7. 16:26
 3/12 anonim ***** válasza:
nem de szerintem 2 napot ne várj vele minél elöbb utrot hogy megmaradjon a terhesség elsö avgyok
2012. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szép kis orvos... szerintem se várj 2 napot. Nekem volt rózsaszín folyásom, bementem az ügyeletre és utrogestant kaptam egyből. Már 3 éves a fiam.
2012. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sztem is menj másik dokihoz... az én első dokim azt mondta, ő nem ad gyógyszert a 12. hétig.. elmentem máshoz, mert véreztem és sztem csak a gyógyszer miatt maradt meg a babám.
2012. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amikor az orvossal beszéltem még csak világosbarna volt, azóta ma már rózsaszínes! :( Lehet, hogy ügyelet lesz! Most már tényleg nagyon aggódom!!
2012. szept. 7. 20:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak a megérzéseidre hallgass! Ha úgy érzed valami nem stimmel MENJ ORVOSHOZ!

Nem riogatásból írom, de nekem is volt ilyen, az elsővel így kezdődött a vetélésem, a mostani várandósságom elején is volt akkor meg kiderült hogy hematómám van amire kaptam Utrogestant és feküdnöm kellett!


Ne idegeskedj, de szerintem nézesd meg magad abból baj nem lehet!


Kitartás!

36+3 hetes kismama

2012. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem is mindenképpen menj el orvoshoz! Én is arra lettem figyelmes a héten egyik reggel, hogy enyhén vérzek (nekem ráadásul nem is csak barnázás volt). Dokim azonnal behivott uh-ra. Babával minden rendben volt szerencsére. Másnapra el is múlt a vérzés. Nekem nem irt fel semmit, de szerintem ha másért nem azért menj el dokihoz, hogy legalább megnyugtasson, mert nincs ártalmasabb az idegeskedésnél. 7 hetes kismama
2012. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál és írt fel 2x1 duphastont, remélem minden rendben lesz!
2012. szept. 8. 16:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, elmúlt a barnázás? Drukkolok!
2012. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!