Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen barnázás? Mit...

7 hetesen barnázás? Mit tegyek? SOS?

Figyelt kérdés

7 hetes babás vagyok, egyedül a beágyazódás körül volt utoljára barnázásom, amúgy még mensikor sem, soha.

Most vettem észre, hogy a bugyimon a folyásom, a megszokott fehér helyett világosbarnás, és ha megtörlöm magam wc papírral, akkor is picikét látszik. Nagyon kevés volt a bugyimon is, de látszik.

Mit tegyek? nagyon megijedtem, első baba, és nagyon félek, nehogy valami baj legyen!

Amúgy nem görcsölök, semmi.

Délután volt orgazmusom, és utána, ahogy mosakodtam benyúltam a hüvelyembe, és véletlenül belekaptam a méhszájamba, (csak nagyon picit, mert nem gondoltam, hogy ennyire lent van, de voltam dokinál, nem mondta, hogy baj lenne) mert mióta terhes vagyok, nagyon le van süllyedve, meg hátrahajló is, ezért könnyen elérem.

Bocsánat, hogy részletezem, de leírok inkább mindent, ami fontos!

Mit tegyek? :(



2012. máj. 16. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, ez jelenthet bármit, jót is, rosszat is. Nem ijesztgetésből írom, de lehet hogy gond van és akkor lehet, hogy gyógyszert fognak adni. De lehet, hogy nincs semmi gond, és csak pihenned kell, vagy még azt sem. Mindenesetre a barnázás általában a terhesség normális és természetes velejárója, legtöbb esetben valamit jelez. Általában csak azt, hogy vegyél vissza, feküdj, kíméld magad.
2012. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen menj most ügyeletre vagy ügyeletes kórházba!És szerintem ne vizsgálgasd magad,mert az nem tesz jót!
2012. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
jaj, kihagytam a lényeget: NEM a terhesség természetes velejárója. Nekem azt mondta anno a dokim, hogy ha barnázás, vérzés van, menjek be hozzá.
2012. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hova tudnék ilyenkor menni? :( Budapesten lakom.
2012. máj. 16. 18:44
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs fogadott doki, akkor a legközelebbi sztk-t hívd fel hogy mikor lehet menni, barátnőm ezt tette.
2012. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Most hívtam fel a dokimat, azt mondta, hogy mosakodjak meg, tegyek be egy tisztasági betétet, és figyeljem.

Ha elmúlik, akkor semmi gond, de ha tovább tart, vagy esetleg erősödik, akkor hívjam újra, és menjek be az ügyeletre.

Remélem nem lesz semmi baj!!!!!!!!!!!! Szorítsatok kérlek!!!

2012. máj. 16. 19:13
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, barátnőmnek is volt barnázása kb 8 hetesen, és nem történt semmi baj, annyit kellett tennie, hogy onnantól sokat feküdni és ami legfontosabb: nem emelhetett nehezet. Sok sikert, szorítok Neked nagyon !

Már 7 hónapos terhes és teljesen jól van(nak) :)

2012. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ne aggódj,nekem is van de nekem akkor mikor megtörlöm magam és csakis akkor ha teszem veszem a dolgom,de ha pihenek semmi.Amúgy azt mondta vki nekem hogy lehet most ágyazódik be mélyebben.
2012. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, hogy nem lesz semmi baj! :)

Azóta megfürödtem, betettem tisztasági betétet, és úgy néz ki, hogy azóta semmi (lekopogom), pihenek most, még a házimunkát is lesz@arom. Pedig teregetnem kéne, meg mosogatnom egy csomót, de most nem érdekel. Inkább pihenek, vettem be magne b6-ot.

Nagyon remélem, hogy nincs baj, és nem is lesz, és a következő UH-n szépen fog mocorogni, és a szivecskéje is verni fog!!!

2012. máj. 16. 20:59
 10/18 A kérdező kommentje:
Azóta eltelt ugye pár óra,a wc papíron nem látszik semmi, de a beteten van egy pár mm-es nagyon halvány világosbarna pici folt:( nagyon felek,holnap reggel,ha lesz AZONNAL megyek dokihoz! Megittam most egy nagy bögre palastfu teát! Nagyon remelem,hogy nem lesz baj! Istenem!!!!!!
2012. máj. 16. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!